Szukaj

Co się dzieje z żoną Kim Dzong-Una? Wypłynął skrywany miesiącami sekret. Media spekulują o najgorszym

Kim Dzong Un

Kim Dzong Un

Kim Dzong Un i jego rządy wywołują na całym świecie sporo emocji. Ostatnio w kolorowej prasie mówi się jednak więcej o żonie przywódcy. Jak zauważyli dziennikarze, nie była ona widziana publicznie od stycznia tego roku. Co się z nią dzieje?

Kim Dzong Un jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych władców na świecie. Dyktator rządzi swoim krajem bardzo twardą ręką, a podejmowane przez niego decyzje wzbudzają sprzeciw niemal całego świata. Na początku tego roku w mediach krążyły różne plotki na jego temat. Przez kilka miesięcy nie pojawiał się on publicznie. Mówiono o chorobie serca i skomplikowanej operacji, a nawet śmierci. Jak już wiadomo, Kim ma się całkiem dobrze i ponownie może rządzić Koreą Północną.

Jakiś czas temu sporo kontrowersji wzbudziły zdjęcia jego żony Ri Sol Ju. W sieci zostały opublikowane ulotki zawierające treści antyrządowe, na których kobieta występuje w bardzo dwuznacznych pozach. Jak informował Daily Mail, kadry miały powstać przy okazji filmów dla dorosłych, w których przed laty miała grać żona dyktatora. Aktywiści uparcie przekonują, że są w posiadaniu takich nagrań. Teraz zagraniczne media obiegła kolejna sensacyjna informacja. Ri Sol Ju nie była widziana publicznie od stycznia. Co się z nią dzieje?

Żona Kim Dzong Una: co się z nią dzieje?

Żona przywódcy Korei Południowej, jak informuje portal TMZ, nie była widziana od czasu obchodów Nowego Roku Księżycowego w Samjiyon Theatre w Pjongjangu. Wydarzenie to miało miejsce na początku stycznia. Ri Sol Ju zawsze uczestniczyła w paradzie wojskowej, która odbywała się 10 października. Tym razem jednak nie pojawiła się na tym ważnym wydarzeniu. W mediach spekuluje się, że jest kilka możliwości, które tłumaczą jej zniknięcie. Mówi się, że jej nieobecność jest spowodowana tym, że ma pod opieką chorą ciotkę swojego męża. Eksperci z Korei Południowej twierdzą natomiast, że boi się ona publicznych wystąpień ze względu na pandemię Covid-19.

Pojawiają się także głosy, że usunęła się z życia publicznego, aby cały swój czas poświęcić córce, która przyszła na świat w 2013 roku. Jest także ten najczarniejszy scenariusz. W kolorowej prasie pojawiają się doniesienia o jej poważnej chorobie, a nawet śmierci spowodowanej koronawirusem. Warto jest zauważyć, że Korea Północna jako jeden z nielicznych krajów na świecie, nie prowadzi statystyk dotyczących zachorowań. Rząd tego państwa twierdzi, że problem pandemii u nich nie istnieje.

Jaka jest prawda na temat zniknięcia żony Kim Dzong Una? Pozostaje nam czekać na jakiekolwiek oficjalne doniesienia z Korei Północnej.


 


Ri Sol Ju bohaterką ulotek. Kim Dzong Un jest wściekły

Ri Sol Ju bohaterką ulotek. Kim Dzong Un jest wściekły

Kim Dzong Un nie żyje? Co się stało?

Kim Dzong Un nie żyje? Co się stało?

Kim Dzong Un nie żyje? Co się stało?

Kim Dzong Un nie żyje? Co się stało?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×