Nagle zrobiło się głośno o pierwszej żonie Kossakowskiego. Tabloid dotarł do zaskakujących informacji

Przemysław Kossakowski

Przemysław Kossakowski

Przemysław Kossakowski niedawno rozstał się z Martyną Wojciechowską. W przeszłości był już żonaty, jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Kim była jego pierwsza żona?

Przemysław Kossakowski jest jedną z najbardziej nietuzinkowych osobowości, jakie ostatnio pojawiły się w telewizji. Na szklanym ekranie mogliśmy obejrzeć jego program pt. Szósty zmysł. Inicjacja czy Down the road. Zespół w trasie, które są jego najlepszą wizytówką. Na każdym kroku pokazuje, że jest profesjonalistą w swoim fachu. Wielokrotnie udowodnił, że jest bardzo empatyczny i wrażliwy.

W ubiegłym roku poślubił Martynę Wojciechowską. Podróżnicy spotykali się wcześniej przez dwa lata, a już na początku 2019 roku zakochany mężczyzna poprosił swoją partnerkę o rękę. Przyszła panna młoda dopiero na kilka tygodni przed ślubem pochwaliła się, że są zaręczeni już od dawna.

Małżonkowie podzielili się w social mediach zdjęciami ze ślubu, jednak nie chcieli publicznie ujawniać szczegółów uroczystości. W rozmowie z Plejadą Martyna podkreśliła, że woli mówić o tym, co ma ścisły związek z jej karierą, natomiast nie chce zdradzać szczegółów ze swojego życia prywatnego.

Bo w naturalny sposób wolę opowiadać o tym, co dotyczy mojej pracy czy działań, w które się angażuję. Wydaje mi się, że ślub jest intymnym doświadczeniem każdego człowieka. Bardzo chciałam, żeby tak też pozostało w naszym przypadku.

Para zyskała wielu sympatyków, którzy mocno trzymali kciuki za ich relację. Wielkim zdziwieniem było dla nich, gdy dowiedzieli się, że ich związek dobiegł końca.

Kim była pierwsza żona Przemysława Kossakowskiego?

Kossakowski jest bardzo oszczędny w wyznaniach, jednak przed laty w wywiadzie dla Twojego Stylu zdobył się na krótkie zwierzenie na temat jego pierwszego małżeństwa.

Sprzedałem mieszkanie i kupiłem dom na wsi. Byłem już wtedy żonaty. Żona nie miała nic przeciwko tej zmianie. Przez pierwsze pół roku remontowałem dom. […] Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. […] Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja.

Para rozwiodła się na chwilę przed 40. urodzinami podróżnika. W rozmowie z Plejadą zdradził, że to był dla niego bardzo trudny czas.

Zbliżałem się do czterdziestki, rozwiodłem się, moje życie prywatne było totalnie zrujnowane, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy i nie widziałem żadnych perspektyw na przyszłość – powiedział.

Super Express ustalił, kim była jego pierwsza żona. Okazuje się, że w przeszłości małżonkowie mieszkali w Popielewie, wsi położonej w województwie zachodnio-pomorskim. Z czasem oboje bardzo zaangażowali się w życie lokalnej społeczności, a jego żona, Anita, zorganizowała kilka ciekawych atrakcji dla najmłodszych.

Udało nam się ustalić, że Anita Kossakowska była zaangażowana w pracę z dziećmi. Była opiekunką młodzieży w wiejskiej świetlicy, gdzie najmłodsi mogli korzystać z wielu atrakcji i rozwijać swoje talenty plastyczne. To właśnie żona Kossakowskiego stworzyła grupę „Inicjatywa Popielewo 2006”, w ramach której dzieci ze wsi i okolic na ścianie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Popielewie stworzyły obraz techniką mozaiki „Przedwojenne Popielewo”. Co ciekawe projekt graficzny wykonał sam Przemek. To wszystko tak się spodobało dzieciom i młodzieży, że powstała kolejna praca pod nadzorem Anity. Jak widać ówczesna żona Kossakowskiego była bardzo zaangażowana we współpracę z lokalną społecznością – podaje Super Express.

Na tę chwilę nie wiadomo, dlaczego para się rozstała. Czy waszym zdaniem istnieją szanse na uratowanie małżeństwa Kossakowskiego i Wojciechowskiej?


Przemek Kossakowski – TeleKamery 2021

Przemek Kossakowski – TeleKamery 2021

Przemek Kossakowski – TeleKamery 2021

Przemek Kossakowski – TeleKamery 2021

TeleKamery 2021: Przemek Kossakowski

TeleKamery 2021: Przemek Kossakowski

Komentarze

 • Gość kasia pisze:

  Medialność to jedno,życie prywatne to drugie.O osiągnięciach zawodowych piszcie ile chcecie,życie prywatne zostawcie samym zainteresowanym…..Pewnych sfer nie powinno się poruszać medialnie to osobiste dramaty ludzi którzy muszą sobie z nimi radzić a dorzucanie im komentarzy wcale nie pomaga.Powinien być zakaz pisania o takich sytuacjach i rozkładania ich na atomy.

 • Gość pisze:

  Medialność to jedno,życie prywatne to drugie.O osiągnięciach zawodowych piszcie ile chcecie,życie prywatne zostawcie samym zainteresowanym…..Pewnych sfer nie powinno się poruszać medialnie to osobiste dramaty ludzi którzy muszą sobie z nimi radzić a dorzucanie im komentarzy wcale nie pomaga.Powinien być zakaz pisania o takich sytuacjach i rozkładania ich na atomy.

 • Gość pisze:

  Pewnie ma inna babę!

 • Gośćmalgorxata pisze:

  Pewnie przyczyna rozstania to było to ze ci Państwo są podróżnikami mijali się w drzwiach on wracał ona wyjeżdżała w taki sposób to mogło być przyczyna ale to Ich sprawa. Wiedzieli o tym jaka jest możliwość utrzymania małżeństwa on potrzebował żony a nie podróżniczki !ale decyzja ślubu była pod znakiem ????

 • GośćPOLACY pisze:

  HEJ HEJTERZY!! GDZIE WOLNOSC!! NIE CHCIAŁ BYĆ Z NIĄ I MA PRAWO! MARTYNA ROBI Z SIEBIE OFIARĘ I CÓRKĘ W TO.WKRECA !! ŻENADA WSTYD!! WIDAC JAKA ONA JEST!! NA SIŁĘ TO BARANA SIĘ ZARZYNA!!!

 • Gość pisze:

  Kossak to taki nie do końca facet jak nie miałeś pracy to na Śląsku w firmie byś popracował na dole to byś miał wyprawę życia i zapomniał byś co to jest DEPRESJA.Szkoda tylko Martyny

 • Banan pisze:

  Szkoda fajną parę tworzyli ale to ich życie

 • Gość Wanda pisze:

  Przestańcie obrabiać ludziom d….. to wyłącznie ich prywatna sprawa, a Wam prostaki g… no do tego!
  Zajmijcie się własnymi dupami i zejdzcie
  z ludzi

 • Gość pisze:

  Dla mnie pani Martyna jest za ładna dla niego ,ogolnoe z gosciem jest cos nie tak po yrzech miesiacach nagle sie niuklada i sie nie potrafią porozumiec .Dziwny facet niech kobiety sie trzymaja zdala od niego.Gosc nie wie czego chce zabiera sie a po tem rozmysla się.

 • ajo pisze:

  Pierwsze małżeństwo rozpadło mu się po pół roku!!!??? Drugie nagle po 3 m-ach więc ewidentnie coś nie ten test z nim jest

 • Gość pisze:

  Kowalem swego szczęścia każdy bywa sam.Takwiec kochana praso nie wnikajcie co się stało bo to nie wasz interes ale lubicie plotkować na tematy związane z celebrytami więc informacje dotyczące rozstania podajecie nam natychmiast.

 • Gość pisze:

  Nie wiem, jakie były powody ich rozstania. Przeraża mnie, że tak łatwo się rozstali (2,3 miesiące po ślubie!), że nie walczyli o siebie. Dla mnie, to jest oznaka niedojrzałości: tak robią dzieci.

 • Doniceta pisze:

  Bardzo empatyczny i wrażliwy. W filmach to tylko gra. Jaki jest naprawdę to widać w prawdziwym życiu. Skrzywdził kobietę i jej dziecko. Nieodpowiedzialny, wieczny chłopiec. Bawi się życiem, tylko dlaczego czyimś kosztem

 • Gość pisze:

  Przemysław jest Pan nie odpowiedzialny.Zal mi Pani Martyny i jej córeczki.

 • Gośćkaska pisze:

  Mogę tylko napisać,że Pan Przemek jest nieopowiedzialny facetem.Jak dla mnie tj.masakra.

 • ZUZA pisze:

  Słyszeliście!!! UE szykuje RODO II – czyli e-ochronę, czyli ACTA II, – wprowadzają tylnymi drzwiami.

 • Gość pisze:

  Kolejny Piotruś Pan.Szkoda,że tacy tego typu chłopcy zawracają głowę kobietom.W tym wypadku z dzieckiem.Nie pomyśli taki,że skrzywdził tez dziecko.

 • Gość pisze:

  Tez uwazam ze miłosc damsko męska nie istnieje na początku sex a potem proza zycia przyzwyczajenie i takie tam ble ble nie kazdemu to odpowiada więc nie dziwmy się ze ludzie się rozstają wolne związki mają sens!!!

 • Gość pisze:

  Pani M. ma inną orientację. Nic więc dziwnego, że związek nie wyszedł. Ot cała tajemnica.

 • Gość pisze:

  Niech każdy zajmie się swoim życiem i swojej rodziny.A nie butami zabłocony mi wch

  Niech się każdy zajmie swoim życiem i swojej rodziny.A nie wchodzić buciorami do czyjegoś życia.Nie macie wstydu.Co was to obchodzi kto z kim śpi.Najważniejsze że się wyśpi.

 • Gość6 pisze:

  Nie wiem Co tan die stało I mało mnie to obchodzi,ale wydaje mi sie że pani Martyna to do zwiazku stalego też sie now nadaje.Żaden związek jej now przetrwał.Daje do myślenia.

 • Gość pisze:

  Dzieciak nie facet, do końca w krótkich spodenkach będzie biegał.

 • Gość pisze:

  Osobowość telewizyjna, no i przewróciło mu się w głowie. Żenada w wykonaniu tego pana. Do psychiatry ..

 • Gość pisze:

  Strasznie mnie irytuje jak ludzie na podstawie medialnych doniesień, często podszytych informacjami zupełnie nieprawdziwymi, dają sobie prawo do oceny. Oni są dorośli i sami muszą się uporać ze swoimi problemami. Przykra sytuacja, bo mówiąc sobie „tak”, oboje mieli nadzieję na wspólne życie. Życie jest przewrotne, dlatego cieszmy się każdym dniem, bo niewiadomo co jutro przyniesie 🙂

 • Gość pisze:

  Brak odpowiedzialnosci…..I tyle w temacie

 • Gość pisze:

  To taka ..cicha woda …..ale odpwiedzialny to raczej ..nie jest…

 • Gość pisze:

  Czy to takie miłe i przyjemne zaglądać komuś do łóżka? Chyba już dosyć głupich komentarzy i insynuacji w mediach. Dajcie im już spokój i pozwólcie żyć po swojemu.

 • Rafał pisze:

  Lubie tego gościa, skromny, ludzki i wrażliwy człowiek, trochę szkoda mnie tego człowieka nie ma szczęścia w miłości

 • Gość pisze:

  Ludzie, ile w kółko o tym samym można, no rozstali się, nie oni jedni, brak Wam sensacji

 • Gość pisze:

  Co za moda wejść z butami w życie ludzi zajmijcie się własnym życiem

 • Gośćgodc pisze:

  Już dajcie sobie dupie siana

 • GośMagda pisze:

  Jeszcze będą razem….

 • Gośćelza pisze:

  tak …..spokoju trzeba wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  A ja się dziwię, że on ją wogóle chciał. Płaczliwa sponsorowana podróżniczka…. jędza

 • Gość pisze:

  Za długie rozłąki. Pani Martyna to od wielu lat wyjeżdża na parę miesięcy do pracy. To wówczas mąż,tylko opiekun dziecka .

 • GośćZukatoitoka pisze:

  Bez dzieci własnych to można szybko się rozstać bo nie ma zobowiązań…a miłość nie istnieje…istnieje dobry sex a jeżeli nie pasują charaktery to po co się zmuszac

 • Gośćlola pisze:

  Oni się bardzo kochają i wierze ze jest szansa ,za bardzo nagłośnione to wszystko ,
  Trzeba uciszyć wszystkich i przeczekać
  Ja wierze ze będą razem