Szukaj

Radek Majdan już wie, kim w przyszłości będzie Henio. Reakcja Rozenek? „Ja myślałam, że on żartuje”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli gośćmi dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN. Dumni rodzice opowiedzieli o swoim synu Henryku. Mają już plany na jego przyszłość.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ten rok mogą zdecydowanie zaliczyć do najszczęśliwszych w swoim życiu. Małżonkowie doczekali się wspólnego dziecka, o którym tak bardzo marzyli – w czerwcu na świat przyszedł ich synek Henio. Już podczas ciąży gospodyni Projekt Lady mogliśmy podglądać, z jak wielkim zaangażowaniem przyszli rodzice przygotowują się do swojej roli.

Małżonkowie chętnie dzielą się wielkim szczęściem z internautami. Już kilka godzin po narodzinach Henia udostępnili jego pierwsze zdjęcie. Od tamtej pory nie szczędzą uroczych kadrów z bobaskiem w roli głównej. Chłopiec szybko podbił serca internautów, którzy prześcigają się w komplementach pod jego adresem. Dumny tata ma już pewne plany, co do jego przyszłości. O wszystkim opowiedział podczas swojej wizyty w Dzień Dobry TVN.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan opowiadają o Heniu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli gośćmi wtorkowego wydania śniadaniówki TVN. Najpierw zadali szyku przed studiem, a później, z wielką czułością, opowiadali o swoim najmłodszym synku. Majdanowie zdradzili, co dostrzegli w trakcie pierwszego badania USG.

Byliśmy na USG i Henio miał tak mocno otwarte palce, i Radosław mówi: On ma szeroki rozstaw palców, idealny do bramkarza. Ja myślałam, że on żartuje. Patrzę na niego, a on jest śmiertelnie poważny – wspomina z rozbawieniem Małgosia.

Okazuje się, że Radosław po cichu ma nadzieję, że synek pójdzie w jego ślady. Chociaż bierze pod uwagę, że chłopiec może mieć artystyczną duszę po Małgosi, to czyni już pewne starania, aby był obyty ze sportem.

Jestem blisko teraz, żeby potem go do tego namówić. Jeżeli będzie szedł w kierunku baletu, to nie będę mu robił problemu, natomiast na pewno zabiorę go na mecz, nie balet. Razem dzisiaj oglądamy mecze w telewizji. Sadzam go, żeby dźwięk stadionu dobrze mu się kojarzył. Najważniejsze oczywiście, bo to tak pół żartem, żeby znalazł swoją pasję w życiu – opowiadał z rozbawieniem tata Henia.

Rodzice opowiedzieli też, jak dzielą się opieką nad półrocznym dzieckiem. Mają już wypracowany świetny system:

Mój jest dzień, Radzia jest noc (…). Zupełnie nieświadomie wprowadziliśmy pewne podziały. Radosław powiedział, że ma wpływ na to, żeby go karmić w nocy, dzięki temu ma szansę nawiązać relację. Bo często mężczyźni znajdują swoje dzieci dopiero, jak zaczynają mówić, chodzić – mówiła Małgosia.

Narodziny Henia sprawiły, że mimo pandemii mijający rok Małgosia i Radek mogą zaliczyć do najszczęśliwszych w życiu.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN (29 grudnia 2020)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN (29 grudnia 2020)

Małgorzata Rozenek i Henryk

Małgorzata Rozenek i Henryk

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×