Kilkuletnia Doda z ojcem. „Całusy dla Waszych tatusiów”

Doda pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa na Facebooku. Na fotografii widać, jak kilkuletnia piosenkarka bawi się z ojcem. Doda nie bez przyczyny opublikowała dziś to zdjęcie – w końcu 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca.

Wszystkiego najlepszego TATO <3 całusy również dla Waszych tatusiów :* :* :* – napisała.

Ojciec Dody, Paweł Rabczewski jest medalistą mistrzostw Europy i świata w podnoszeniu ciężarów. To właśnie od zaraził córkę miłością do sportu. Doda wielokrotnie mówiła, że jest typową córeczką tatusia. Kiedy wokół Rabczewskiego rozpętała się medialna burza, wywołana wypowiedziami jego byłej partnerki i jego nieślubnej córki 14-letniej Pauliny. Kobieta wraz z córką udzielały wywiadów, z których wyłaniał się bardzo niekorzystny obraz Pawła Rabczewskiego.

Jesteśmy bardzo szczerą oddaną i kochającą się rodziną. Każdy za sobą w ogień skoczy. Nikt mnie zbuntuje przeciwko mojemu ojcu – powiedziała Doda.

Jak widać, relacja piosenkarki i jej ojca jest bardzo zażyła. Nic więc się nie zmieniło od czasu zrobienia opublikowanego przez nią zdjęcia. Są nie tylko dobrymi kompanami do zabawy, ale także wspierają się w trudnych chwilach.

Doda z ojcem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×