Szukaj

Małgorzata Rozenek oficjalnie odlicza dni do porodu. Ile jeszcze jej zostało?

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z łóżka

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z łóżka

Od miesięcy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie pozwalają nam ani na chwilę zapomnieć o nadchodzącym porodzie ich pierwszego dziecka. Gwiazda podzieliła się ciekawymi przemyśleniami.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych gwiazd polskiego show-biznesu. Zaczęło się w 2012 roku, kiedy została Perfekcyjną panią domu. Potem była jurorką w Bitwie o dom. Następne programy to Piekielny hotel, Projekt Lady, aż wreszcie Azja Express, gdzie wystąpiła razem z aktualnym mężem, Radosławem Majdanem, czego konsekwencją był ich wspólny reality-show Iron Majdan. Gwiazda mimo napiętego kalendarza zawodowego nigdy nie zaniedbywała jednak swoich obowiązków mamy wobec synów z poprzedniego związku z aktorem Jackiem Rozenkiem, 14-letniego dziś Stanisława i 10-letniego Tadeusza.

Z całą pewnością trzeci syn Małgorzaty Rozenek, którego ojcem jest jej obecny mąż, będzie także otoczony miłością, wsparciem i troską rodziców. Starali się przecież bardzo o tego dzidziusia. Przeszli procedurę in vitro, co prezenterka opisała w swojej szeroko komentowanej książce.

Kiedy Małgorzata Rozenek urodzi trzecie dziecko?

Od kilku miesięcy towarzyszymy Małgorzacie i Radosławowi w kolejnych etapach ciąży. Ostatnio ulubienica widzów na usilne prośby followersów i wielbicieli zdecydowała się pokazać wystrój dziecięcego pokoju. Szarości i gołębi błękit nie do końca zachwyciły obserwatorów konta Małgorzaty Rozenek na Instagramie.

Podoba mi się ale dla mnie jakoś tak za chłodnio, za dużo wszystkiego w jednym odcieniu. Postawiłabym na szarość z jakimś innym mocnym akcentem, nie koniecznie niebieskim – skomentowała stonowany wystrój pokoju jedna z internautek.

View this post on Instagram

Pytaliście o pokój #dzidziuśmajdana ???? wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo ale męsko???? nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona ???? od początku wiedziałam, że skorzystam z usług @caramella_interiors ???? wywiad wśród innych, znajomych mam, nie zostawił innego wyboru???? i mimo, że są inne firmy na rynku, to szczerze Wam powiem, że jakość wykonania i mebli i dodatków w @caramella_interiors jest po prostu najlepsza ???? jak będę miała więcej zdjęć to powrzucam ???? już nie mogę się doczekać ????➡️????????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Dzisiaj z kolei przyszła mama podzieliła z się obserwatorami przemyśleniami na temat czasu trwania ciąży. Gwiazda nie ukrywa, że ostatni miesiąc strasznie jej się dłuży.

Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9 miesiąca ciąży, wtedy on trwa jakieś 43574652738 dni, ściskam gorąco wszystkie mamusie w 9 miesiącu ciąży jeszcze będziemy szczupłe, znowu zobaczymy nasze stopy na stojąco i przekręcając się z boku na bok w nocy, nie będziemy się budzić  – napisała Małgorzata przy zdjęciu w czarnej sukni, podkreślającej jej naprawdę już duży brzuch.

Trzeba przyznać, że obliczy zbliżającego się rozwiązania humor nie opuszcza gwiazdy. Jej wpis wywołał oczywiście lawinę komentarzy.

  • Ja dziś weszłam w 7 miesiąc i też już nie mogę się doczekać mojego maluszka
  • Gorzej, jak się w ciąży chodzi prawie 10 miesięcy, czyli 41 tygodnie jak ja. Oj wtedy to się ciągnie nielitościwie
  • O tak najdłuższy miesiąc w moim życiu, ja to czekam aż wcisnę się w jeansy, już nawet nie te sprzed ciąży, ale w jakiekolwiek i słowa męża ślimaczku nie wstawaj ja to zrobię szybciej.

W sumie my też nie możemy się już doczekać, żeby zobaczyć pierwsze dziecko popularnej pary. Jak myślicie, do kogo będzie podobny syn Majdanów?


Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek pokazała pokój synka

Małgorzata Rozenek pokazała pokój synka

Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem

Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×