Tłum gości na pokazie filmu o Ani Przybylskiej. Ogłoszono oficjalną datę premiery! Oliwia w centrum uwagi

Pokaz filmu Ania

Pokaz filmu Ania

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcia z przedpremierowego pokazu filmu o Annie Przybylskiej? Na widowni tłumy. Już wiadomo także, kiedy premiera dokumentu Ania.

Szykuje się wyciskająca łzy produkcja – mowa oczywiście o filmie Ania, o życiu i twórczości Anny Przybylskiej. Pierwszym zamierzeniem był film fabularny. Ostatecznie jednak rodzina wycofała się z tego pomysłu. Poinformował o tym reżyser Radosław Piwowarski w rozmowie z magazynem Na Żywo.

Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną.  Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie – wyjawił.

Najbliżsi uznali, że film dokumentalny będzie bardziej odpowiednim hołdem. W rozmowie z naszą reporterką o swoich uczuciach związanych z projektem opowiedziała także Oliwia Bieniuk.

Uważam, że film dokumentalny jest lepszym rozwiązaniem. Myślę, że ciężko byłoby się komuś wcielić w rolę mamy, bo mama była nie do podrobienia, więc myślę, że byłby duży problem z wyborem aktorki. W filmie dokumentalnym będzie pokazanych więcej urywków z mamą, pamiątek, zdjęć, więc myślę, że to będzie o wiele lepsze.

W niedzielę kolejnymi szczegółami podzielił się na Instagramie Jarosław Bieniuk.

Film o Annie Przybylskiej. Kiedy premiera?

Jarosław Bieniuk pokazał na swoim Instagramie w relacji ciekawe kadry. Wygląda na to, że odbył się już przedpremierowy pokaz filmu o Ani Przybylskiej w Dolnośląskim Centrum Filmowym. Na widowni były tłumy i nie zabrakło też najbliższych aktorki, a uwagę niewątpliwie skupiała na sobie Oliwia Bieniuk w zielonym garniturze. Jej ojcu udało się także złapać w kadrze moment, na którym na filmie widać ją w objęciach mamy. Wszyscy niewątpliwie bardzo przeżywają produkcję.

Dokładnej daty premiery do tej pory nie znaliśmy, ale to nam udało się ustalić, że film pojawi się w kinach w październiku 2022 roku, czyli miesiącu śmierci aktorki. Teraz już wiadomo, że będzie to 7 października.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Pokaz filmu

Pokaz filmu "Ania"

Pokaz filmu

Pokaz filmu "Ania"

Pokaz filmu

Pokaz filmu "Ania"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×