Szukaj

Królowa Elżbieta II lada dzień zrzeknie się tronu! Już wiadomo, kiedy książę Karol zostanie królem Wielkiej Brytanii!

Królowa Elżbieta II od wielu wielu lat zasiada na tronie jako głowa rodziny królewskiej. Niestety niedługo może ustąpić miejsca swojemu synowi. Ta niebywała wiadomość obiegła dziś Wielką Brytanię.

Królowa Elżbieta II jest prawdziwą weteranką jeśli chodzi o długość swojej kandydatury. Nikt wcześniej nie sprawował rządów nad krajem tak długo. Phil Dampier, który od ponad 20 lat zajmuje się tematyką rodziny królewskiej, odkrył zaskakujące informacje. Jeśli wierzyć jego słowom, królowa ustąpi miejsca na tronie swojemu synowi, gdy skończy 95 lat. Czyżby za dwa lata szykowała się w Wielkiej Brytanii prawdziwa rewolucja?

Królowa Elżbieta II obchodziła w tym roku swoje 93 urodziny. Zgodnie z tradycją, świętowała je dwa razy. Pierwszy raz w dniu jej urodzin w kwietniu, a następnie wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni. Wtedy wszyscy wychodzą na ulice Londynu, aby podziwiać przejazd orszaku królowej i machać chorągiewkami życząc solenizantce wszystkiego najlepszego. W 2021 roku  Elżbieta II skończy 95 lat i prawdopodobnie będzie to data kiedy zrzeknie się tronu, na którym rządzi już 67 lat! To niebywały wynik nie tylko dla Brytyjczyków, ale i całego świata.

Plotki krążące w lokalnych mediach mówią, że w ciągu dwóch najbliższych lat królowa Elżbieta II będzie stopniowo przekazywać synowi coraz więcej obowiązków, aż w końcu zostanie ustanowiony akt regencji i książę Karol obejmie panowanie. Tworzy się go tylko wtedy, kiedy monarcha nie może już wykonywać swoich obowiązków z należytą starannością.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy potwierdzą się te plotki.

Zobacz: Królowa Elżbieta II oberwała w twarz! Wielka wpadka gości podczas Royal Windsor Cup Polo!

Zobacz: Ciarki wstydu. Brytyjczycy zażenowani zachowaniem Donalda Trumpa podczas spotkania z królową Elżbietą II! Gaf było co niemiara!

Zobacz: Rozwód księżnej Kate i księcia Williama. Do akcji wkroczyła królowa Elżbieta II! Jest skandal!


Królowa Elżbieta II – ślub Lady Gabrielli Windsor

Królowa Elżbieta II – ślub Lady Gabrielli Windsor

królowa Elżbieta II i księżna Kate podczas wspólnego wyjścia

królowa Elżbieta II i księżna Kate podczas wspólnego wyjścia

Książę Karol i Daniel Craig - Instagram

Książę Karol i Daniel Craig - Instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×