Szukaj

Agnieszka Kaczorowska urodziła?! Jej ostatni wpis na Instagramie może być tego najlepszym dowodem!

Agnieszka Kaczorowska odlicza już nie dni, a godziny do narodzin swojego pierwszego dziecka! Z relacji gwiazdy wynika, że termin porodu jest już za nią, a córeczce nie spieszy się do przyjścia na świat!
Agnieszka Kaczorowska ciąża

Agnieszka Kaczorowska ciąża

Agnieszka Kaczorowska po kilku nieudanych związkach, w końcu spełniła swoje marzenie. We wrześniu ubiegłego roku stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za swojego ukochanego po kilku miesiącach znajomości. Wybrankiem jej serca okazał się Maciej Pela.

Mężczyzna podobnie jak jego żona jest tancerzem. Poznali się w szkole tańca, w której uczyła aktorka. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Natychmiast zaczęli się poznawać i intensywnie spotykać. Nie tracili nawet sekundy. Nikogo nie zdziwił więc fakt, że kilka tygodni po ślubie zdecydowali się na dziecko:

Dziś świętujemy radosną nowinę. Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija. Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy… W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań… Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi! – ogłosiła na Instagramie dziewięć miesięcy temu.

Przebieg jej ciąży fani obserwowali bardzo uważnie. Agnieszka nie kryła się później i wrzucała coraz więcej zdjęć z zaokrąglonym brzuszkiem. Obserwatorzy tak bardzo zżyli się z idolką, że nie mogą doczekać się, aż maleństwo przyjdzie na świat. Niektórzy już nawet składają przyszłym rodzicom gratulacje:

Kochani, ogromna prośba! Poczekajcie proszę na info ode mnie o pięknie nowinie narodzin. Nie gratulujecie jeszcze, nie dopytujcie proszę, bo to nie ułatwia (…) Nasze Pelątko pojawi się w najlepszym dla siebie momencie – mówiła ostatnio Kaczorowska.

Na koniec dodała, że nie może doczekać się, aż w końcu zostanie mamą:

Jak te dni się teraz dłużą. Nie mogę się doczekać, aż wszystko się zacznie – ekscytuje się gwiazda.

Czy Agnieszka Kaczorowska urodziła już swoje pierwsze dziecko? Na jej Instagramie cisza, ostatnie zdjęcie z okresu ciąży opublikowała tydzień temu, dołączyła wówczas następujący wpis:

Jak te dni się teraz dłużą! Nie mogę się doczekać aż wszystko się zacznie… Liczba aktywności, które mam siłę czy chęć robić jest bardzo ograniczona. Ponadto głowa tylko w jednym temacie, więc OCZEKIWANIE trwa…

Wśród najnowszych komentarzy internautów można przeczytać, że gwiazda od kilku dni spełnia się jak mama:

Chyba już urodziłaś, skoro nic nowego nie pokazujesz – napisała jedna z internautek.

Czekamy na radosną nowinę i życzymy szczęśliwego rozwiązania. A może małe „Pelątko” już jest na świecie?

View this post on Instagram

Jak te dni się teraz dłużą ! ???? Nie mogę się doczekać aż wszystko się zacznie… Liczba aktywności, które mam siłę czy chęć robić jest bardzo ograniczona. Ponadto głowa tylko w jednym temacie, więc OCZEKIWANIE trwa… ⏰ Dobra książka to teraz rozwiązanie idealne❗️ Tym z Was, które też oczekują, chcę dziś polecić pozycję, którą napisała Doula i która mnie osobiście nastawia niezwykle pozytywnie do tego co ma się zaraz wydarzyć. To książka, która przedstawia intymne spotkania z bohaterkami i różne oblicza porodu. To książka, która nie cukierkuje, ale budzi świadomość i jakoś tak podświadomie daje siłę… Polecam całym sercem ! ❤️ #mariannaszymarek #radośćrodzenia #czwartastrona #doula #instamatka #będęmamą #bedemama @czwartastrona

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Plejada gwiazd na otwarciu kliniki stomatologicznej: Agnieszka Kaczorowska, Kasia Cichopek, Ilona Felicjańska, Marcin Hakiel, Mandaryna, Maciej Pela, Paul Montana

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Będzie chłopczyk czy dziewczynka?


Agnieszka Kaczorowska z mężem w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska z mężem w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą

Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą

Agnieszka Kaczorowska Maciek Pela Instagram

Agnieszka Kaczorowska Maciek Pela Instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×