Szukaj

To było ostre starcie. Roxie i Viki Gabor walczyły o nagrodę na światowej gali. Już wiemy, która wygrała

Viki Gabor i Roksana Węgiel

Viki Gabor i Roksana Węgiel

Kids' Choice Awards 2020 rozdane! Już wiemy, który polski artysta wygrał w internetowym głosowaniu. O statuetkę walczyły m.in. Roksana Węgiel i Viki Gabor. Która okazała się lepsza?

Po raz 33 wręczono nagrody Kids’ Choice Awards. Początkowo uroczysta gala miała odbyć się 22 marca w Los Angeles, a prowadzącym miał być amerykański raper Chance the Rapper. Wydarzenie planowały transmitować stacje Nickelodeon na całym świecie, w tym w Polsce. Ze względu na pandemię koronawirusa organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu imprezy na inny termin.

Kids’ Choice Awards 2020: Kto wygrał?

2 maja ogłoszono listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Uroczysta gala odbyła się wirtualnie, a poprowadziła ją amerykańska piosenkarka – Victoria Justice.

Na kanałach promocyjnych stacji Nickelodeon ogłoszono listę zwycięzców. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in.: Ariana Grande – najlepsza wokalistka, BTS – najlepszy zespół i Ellen DeGeneres – ulubiona osobowość telewizyjna. Wszystkich zwycięzców w głównych kategoriach znajdziesz w naszej galerii.

Kids’ Choice Awards 2020: Roksana Węgiel czy Viki Gabor? Kto wygrał?

O wynikach Kids’ Choice Awards 2020 decydowali internauci, którzy przez ponad miesiąc mogli głosować na swoich faworytów. Tradycją już jest, że podczas gali przekazywane są także statuetki dla gwiazd lokalnych. W tym roku o wyróżnienie dla najlepszego polskiego artysty walczyli:

  • Roksana Węgiel,
  • Viki Gabor,
  • AniKa Dąbrowska,
  • 4Dreamers,
  • Damian Kordas.

Niemal pewne było, że decydująca walka rozegra się między Roxie a Viki Gabor. Obie w ostatnim roku mocno namieszały na scenie i w polskim show-biznesie. Ostatecznie statuetkę mogła otrzymać tylko jedna z nich. Decyzją polskich internautów Kids’ Choice Awards 2020 wygrała Roksana Węgiel.

Dumna nastolatka na Instagramie pochwaliła się swoim ogromnym sukcesem. Roksana zamieściła zdjęcie z nagrodą, które opatrzyła podziękowaniami dla fanów. Przyznała, że spełnili jej kolejne marzenie:

MAMY TO! Zaszczyt.Dziękuję za każdy oddany głos. Love u! Marzenia się spełniają – napisała polska laureatka.

Roksana Węgiel i zagraniczne sukcesy

Jest to już trzeci raz, kiedy Roxie triumfuje na międzynarodowej gali. W 2018 roku w wielkim stylu wygrała Eurowizję Junior w Mińsku, a rok temu odebrała statuetkę MTV EMA 2019 dla Best Polish Act.

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roxie podczas gali w hiszpańskim Bilbao olśniła swoim wyglądem. Co prawda tym razem nie udało się jej zaprezentować na czerwonym dywanie wśród światowych gwiazd, ale patrząc na to, w jakim tempie rozkręca się jej kariera, jeszcze będzie miała okazję pokazać się międzynarodowej publiczności.


Zwycięzcy Kids' Choice Awards 2020

Zwycięzcy Kids' Choice Awards 2020

Zwycięzcy Kids' Choice Awards 2020

Zwycięzcy Kids' Choice Awards 2020

Zwycięzcy Kids' Choice Awards 2020

Zwycięzcy Kids' Choice Awards 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×