Szukaj

Harry mocno schudł. Skandal z książką odbija się na zdrowiu księcia

Książę Harry

Książę Harry

Książka o kulisach odejścia księcia Harry'ego i jego żony z rodziny królewskiej wzbudza wiele kontrowersji. Miała się to bardzo odbić na zdrowiu syna księcia Karola. Co mówi o całej sprawie jego biografka?

Odejście księcia Harry’ego i księżnej Meghan z rodziny królewskiej nadal wzbudza sporo emocji. Małżeństwo poprzez swoją decyzję chciało usunąć się w cień i rozpocząć życie na własny rachunek. Wnuk Elżbiety II od dawna miał już być zmęczony dworskim życiem, dlatego razem z żoną podjęli decyzję o przeprowadzce do Los Angeles. Ich oświadczeniem przez kilka kolejnych tygodni żyła nie tylko cała Wielka Brytania, ale również fani rodzi królewskiej z różnych zakątków świata.

Małżonkowie tłumaczyli swoją decyzję tym, że mają już dość bycia na świeczniku i wszędobylskich fotoreporterów. Niestety ich rezygnacja z życia w monarchii jak na razie przynosi odwrotny od zamierzonego skutek. Nie ma dnia, aby tabloidy nie donosiły o kolejnych rewelacjach związanych z przeprowadzką Sussexów do Los Angeles. Wszyscy przypatrują się zwłaszcza mężowi Meghan. To książę Harry bowiem porzucił swój rodzinny kraj i zdecydował się zostawić bliskich, oraz przyjaciół, by osiedlić się po drugiej stronie globu. Już jakiś czas temu media informowały, że cierpi on z tego powodu na depresję. Teraz całą prawdę o stanie księcia Harry’ego postanowiła zdradzić biografka – Angela Levin.

Najnowsza książka o Harrym i Meghan mocno obiła się na zdrowiu księcia

Osobista biografka księcia Harry’ego była ostatnio gościem ITV. Jest ona autorką książki Rozmowy z księciem, która swoją premierę miała w 2018 roku. Pisarka została zaproszona do studia, by porozmawiać o najnowszej kontrowersyjnej książce Finding Freedom, która opisuje kulisy odejścia Sussexów z królewskiego dworu. Levin wypowiedziała się na temat stanu księcia Harry’ego po jego przeprowadzce do Kalifornii. Według niej książę już nie przypomina dawnego siebie.

Świetnie sobie radził w kontaktach z ludźmi. Zwłaszcza z tymi, którzy mieli problemy psychiczne i fizyczne. Miał do tego taki psotny urok – opowiadała o Harrym jego biografka.

Podczas rozmowy powiedziała wprost, że bardzo schudł i dosłownie „stał się cieniem”. Pogłoski na temat złego stanu zdrowia męża Meghan już od jakiegoś czasu pojawiają się w kolorowej prasie. Czy mają one odzwierciedlenie w rzeczywistości? Na razie ani książę Harry, ani żaden jego przedstawiciel nie skomentował tych doniesień.


Książę Harry nagrał nowe wideo

Książę Harry nagrał nowe wideo

Książę Harry na lotnisku. Wybrał wygodny strój

Książę Harry na lotnisku. Wybrał wygodny strój

Książę Harry na lotnisku w Szkocji

Książę Harry na lotnisku w Szkocji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×