Khloe Kardashian pochwaliła się swoim eleganckim baby shower!

Khloe Kardashian baby shower

Khloe Kardashian baby shower

Baby shower Khloe Kardashian – zdjęcia z przyjęcia

W klanie Kardashianów aktualnie trwa wysyp ciąż i porodów – surogatka Kim w styczniu urodziła Chicago, a dwa dni temu Kylie Jenner potwierdziła, że była w ciąży i pochwaliła się zdjęciem córeczki Stormi. Teraz fani słynnej rodziny czekają na narodziny dziecka Khloe Kardashian.

Khloe, która przez prawie sześć miesięcy utrzymywała w tajemnicy informację o swojej ciąży, chętnie chwali się brzuszkiem w sesjach zdjęciowych i na selfies na Instagramie. Nie inaczej było, gdy Khloe wyprawiła baby shower. Impreza odbyła się pod przykrywką tajemniczej kolacji dla najbliższych przyjaciół.

Zdjęcia z party trafiły do internetu. Za sprawą wystroju fani spekulują, że Khloe Kardashian urodzi córkę. Różowe dodatki przecież nie mogły być przypadkowe. Przypomnijmy, że na akcenty w tym samym kolorze zdecydowały się np. przyrodnia siostra Khloe – Kylie Jenner, a także – na polskim podwórku – Natalia Siwiec.

Zobacz: Wielka tragedia w rodzinie ciężarnej Khloe Kardashian! Nie żyją jej przyjaciele – znany koszykarz i młoda piosenkarka!

Zobacz: Ciążowa sesja zdjęciowa Kylie Jenner i Khloe Kardashian trafiła do sieci! Krągłości Khloe wyglądają marnie przy OGROMNYM brzuszku Kylie!

Zobacz: Khloe Kardashian totalnie poniosło! Zobaczcie jaki prezent wręczyła maleńkiej Chicago


khloe kardashian baby shower

khloe kardashian baby shower

khloe kardashian baby shower

khloe kardashian baby shower

Khloe Kardashian w ciąży - przed operacją nosa

Khloe Kardashian w ciąży - przed operacją nosa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×