Khloé Kardashian pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie i zdradziła IMIĘ córki! Ale jeszcze ciekawsze jest to, co napisała o Tristanie

Khloe Kardashian imię córki

Jak ma na imię córka Khloé Kardashian i Tristana Thompsona?

Ostatnie dni upływają amerykańskim tabloidom pod znakiem Kardashianek. Tym razem na tapecie jest Khloé, którą tuż przed porodem zdradził ojciec jej dziecka – Tristan Thompson. Jeszcze wczoraj lokalne media donosiły o pojednaniu pary. Podobno Khloé wybaczyła ukochanemu namiętne pocałunki ze striptizerką, które zarejestrowały kamery, i dała mu kolejną szansę. Plotki zdaje się potwierdzać oświadczenie, które dzisiaj młodsza siostra Kim opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Khloé zdradziła, że wybrała dla córki imię na cześć swojej prababci – True Otis Houghton. Swój wpis skwitowała słowami „mamusia i tatuś”, co pozwala przypuszczać, że od czasu porodu, Khloé nawiązała kontakt ze swoim partnerem:

Nasza mała dziewczynka, True Thompson całkowicie skradła nasze serca, które przepełniła miłością. To błogosławieństwo powitać tego aniołka w naszej rodzinie. Mamusia i tatuś kochają cię True! – napisała Kardashianka.

Jak myślicie, rzeczywiście ta historia ma happy end?

Zobacz: Czy Khloe Kardashian wybaczy zdradę Tristanowi? Thompson wymyślił genialną strategię obronną!

Zobacz: Khloe Kardashian WYBACZY Tristanowi Thompsonowi?! Niewierny ojciec jej dziecka ma jeszcze na co liczyć? “Nie miałaby nic przeciwko…”

Zobacz: Khloe Kardashian urodziła córkę, ale dramat w jej prywatnym życiu wciąż się ciągnie! Kochanka Tristana Thompsona jest W CIĄŻY


Khloe Kardashian wybrała imię dla córki – True

Khloe Kardashian wybrała imię dla córki – True

Khloe i Kourtney Kardashian

Khloe i Kourtney Kardashian

Khloe Kardashian chwali się gigantycznym brzuchem ciążowym

Khloe Kardashian chwali się gigantycznym brzuchem ciążowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×