Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

To jakiś obłęd! Khloe Kardashian w ciąży z każdym dniem wygląda coraz lepiej! Ostatnie zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem jest rewelacyjne!

Khloe Kardashian pozuje z ciążowym brzuszkiem


Khloe Kardashian pochwaliła się sesją ciążową

Khloe Kardashian bardzo długo unikała odpowiedzi na pytanie, które nurtowało nie tylko media na całym świecie, ale również fanów – jest w ciąży czy to plotka? Spodziewa się dziecka czy w sprytny sposób podnosi zainteresowanie swoją osobą? Jak się okazuje, gwiazda nie tylko nosi pod sercem pierwsze dziecko, którego ojcem jest jej ukochany Tristan Thompson, ale również przestała skrywać ciążowe krągłości.

Od czasu ogłoszenia na Instagramie swojej ciąży, Khloe coraz częściej i chętniej chwali się pięknymi zdjęciami, na których dba o odpowiednie wyeksponowanie zaokrąglającego się brzucha. Najnowsza fotografia, na której dumnie podtrzymuje brzuszek i prezentuje świetnie skomponowaną stylizację. Fani byli pozytywnie zaskoczeni jej przemianą i nie szczędzili Khloe komplementów:

  • Nigdy nie wyglądałaś lepiej. Ciąża ci służy, mamusiu!
  • Kocham twój nowy wygląd. Myślę, że jesteś wspaniałą osobą wewnątrz i na zewnątrz. Nie pozwól by ktokolwiek wmówił ci coś innego!
  • Nigdy nie widziałam piękniejszej ciężarnej kobiety
  • Gratulacje! Wyglądasz olśniewająco, dziecino

Nie da się ukryć, że Khloe wygląda promiennie i radośnie. Jeśli wierzycie w ciążowe przesądy, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że urodzi syna. 😉

Ciężarna Khloe Kardashian przez przypadek ujawniła wspaniałą nowinę! To dokładnie tak samo jak księżna Kate!

Khloe Kardashian zrobiła sobie fryzurę na Shakirę i strzeliła sesję z partnerem w zaawansowanej ciąży! Jeśli pokazywać brzuszek to właśnie tak jak ona!

Khloe Kardashian z zaokrąglonym brzuszkiem wyciska siódme poty na siłowni! Ryzykownie! [WIDEO]

Lubisz Khloe Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×