Khloe Kardashian przerywa milczenie w sprawie Lamara Odoma. Udzieliła pierwszego wywiadu i… Takiej wylewności nikt się nie spodziewał!

Khloe Kardashian o Lamarze Odomie

Khloe Kardashian o Lamarze Odomie

Khloe Kardashian o Lamarze Odomie w „People”

W rodzinie Kardashionów wciąż gorąco. Wszystko za sprawą przykrej sytuacji, która miała miejsce kilka tygodni temu, kiedy to Lamar Odom, mąż Khloe Kardashian, trafił do szpitala. Okoliczności  tego zdarzenia zaskoczyły nie tylko jego najbliższą rodzinę, ale i fanów Kardashianów na całym świecie.

Zobacz: Erotyczny skandal u Kardashianów! Mąż jednej z córek Kris znaleziony nieprzytomny w domu publicznym

Historia Lamar Odoma zainteresowała media również ze względu na bardzo zły stan zdrowia koszykarza, ale przede wszystkim ze względu na sytuację prywatną między Odomem a jego żoną, Khloe Kardashian. Przed pobytem Odoma w szpitalu, prasa spekulowała o rozstaniu pary. Wszystko zmienił jednak ostatni czas, który Khloe spędziła przy szpitalnym łóżku swojego męża.

Teraz, gdy stan Lamara poprawia się, siostra Kim zdecydowała się pierwszy raz skomentować doniesienia prasy na temat jej burzliwego związku. W tym celu udzieliła wywiadu dla „People”:

Gdy tylko dowiedziałam się, co się stało, wiedziałam, że muszę tam być. Musiałam go zobaczyć i upewnić się, że wszystko jest w porządku. To straszne, że znalazł się w takiej sytuacji. Nikomu tego nie życzę, a zwłaszcza osobom, które kocham i wspieram. Na razie jest znacznie więcej ważniejszych spraw niż nasz związek, zbyt wiele medycznych kwestii do rozstrzygnięcia. Nie ma nawet czasu, by myśleć o nas jako parze i o naszych relacjach w tej chwili. Pewne jest, że zawsze go kochałam i zawsze będę kochać.

Khloe Kardashian zapewniła też, że wycofała pozew rozwodowy. Czy dramat ostatnich tygodni rzeczywiście przybliżył do siebie małżonków i uratuje ich związek?

Khloe Kardashian o Lamarze Odomie

Khloe Kardashian o Lamarze Odomie

Mąż Khloe Kardashian znaleziony martwy

Mąż Khloe Kardashian znaleziony martwy

Khloe Kardashian i Lamar Odom

Khloe Kardashian i Lamar Odom
Fot. ons

Lamar Odom i Khloe Kardashian nie mają rozowdu

Lamar Odom i Khloe Kardashian nie mają rozowdu

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×