„Kevin sam w domu” doczekał się kontynuacji. Jest oficjalny zwiastun filmu. Nie zabraknie w nim gwiazdy poprzednich części

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu to kultowy już film, na którym wychowują się kolejne pokolenia widzów. Wiadomo, że doczekał się kontynuacji. Kiedy odbędzie się premiera i gdzie go zobaczymy?

Kevin sam w domu, to film, bez którego sporo osób nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Zdecydowanie wpisuje się w ten klimat i jest jedną z pozycji, która na stałe wpisała się świąteczną tradycję w wielu polskich domach. Można śmiało stwierdzić, że oglądanie jej w wigilijny wieczór stało się wręcz rytuałem. Pierwszy raz wyemitowano ją w latach 90. i od tamtej pory niezmiennie bawi i wzrusza. Na filmie o przygodach kilkuletniego Kevina, który musi w pojedynkę obronić dom przed złodziejami, wychowują się kolejne pokolenia.

Film o perypetiach małego McCallistera doczekał się drugiej części. Fani przygód chłopca mogli zobaczyć, jak tym razem rezolutny młodzieniec poradzi sobie w zupełnie obcym mieście. Podczas rodzinnego wyjazdu nieoczekiwanie wsiada do złego samolotu i leci do Nowego Jorku. Tam zaczynają się jego kolejne przygody, które większość widzów zna już na pamięć, ale wcale nie powstrzymuje ich to przed kolejnym obejrzeniem zabawnej komedii.

Kevin sam w domu doczekał się kontynuacji. Jest zwiastun nowej wersji

Film każdego roku można oglądać w stacji Polsat. Gdy w 2010 roku nadawca nie umieścił go w świątecznej ramówce, doszło wręcz do protestu widzów. Zaczęły pojawiać się liczne prośby, a ostatecznie zmieniono decyzję i Polacy w święta zasiedli przed telewizorami i po raz kolejny mogli przypomnieć sobie walkę chłopca z dwoma złodziejami. Od tamtej pory włodarze Polsatu nawet nie myślą o tym, by kombinować ze świąteczną ofertą programową.

Dla fanów Kevina mamy bardzo dobrą wiadomość. Na oficjalnym profilu społecznościowym Home Alone właśnie pojawiła się informacja o jego nowej wersji. Tym razem produkcją zajął się Disney. Film będzie opowiadał o 12-letnim Maksie, w którego wcieli się Archie Yates. Przygody chłopca będą podobne do tych, które przeżył jego poprzednik. Rodzice zapominają bowiem zabrać go na wyprawę do Japonii, a on będzie musiał stawić czoła dwóm rabusiom.

No parents? No problem! ❄️ Home Sweet @HomeAloneMovie, a Disney+ Original Movie, starts streaming Disney+ Day, November 12.

Posted by Home Alone on Tuesday, October 12, 2021

Premiera zaplanowana jest na 12 listopada, a produkcja ukaże się na Disney+. W Polsce ta platforma streamingowa ma zadebiutować dopiero w połowie 2022 roku, dlatego widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Filmy sprzed lat i nową produkcję będzie łączyła nie tylko podobna fabuła, ale także jeden z głównych aktorów. Zobaczymy w nim bowiem Devina Ratraya, który wcielał się w postać starszego brata Kevina, czyli Buzza. W nowej odsłonie będzie już dorosłym mężczyzną, który został policjantem.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun.

Home Sweet Home Alone | Official Trailer | Disney+

In one month, holiday hijinks arrive with the premiere of Home Sweet Home Alone. 🎄 Start streaming the Original Movie on #DisneyPlusDay, November 12.

Posted by Disney+ on Monday, October 11, 2021


"Kevin sam w domu"

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×