Tak dziś wygląda rodzeństwo z „Kevina”. Tylko jedna z gwiazd gra w filmach. Co robią pozostali? Sprawdziliśmy

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu to film, bez której wielu widzów w Polsce nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia. Jak aktualnie wyglądają aktorzy, którzy wcielają się w rodzeństwo głównego bohatera? Zerknijcie na nasze zestawienie. 

Premiera filmu Kevin sam w domu odbyła się trzydzieści jeden lat temu. Po raz pierwszy film wyświetlono 10 listopada 1990 roku. W Polsce stał się swoistym fenomenem. Od wielu lat jest emitowany w Wigilię, pierwszy lub drugi dzień Bożego Narodzenia.

Sporo osób nie wyobraża sobie świąt bez tej kultowej komedii. Gdy w 2010 roku telewizja Polsat nie uwzględniła jej w świątecznej ramówce, widzowie byli oburzeni. Swoje niezadowolenie na Facebooku wyraziło ponad 90 tysięcy osób. Ostatecznie fani przekonali stację i dzięki temu film w naszym kraju jest wyświetlany nieprzerwanie od dziesięciu lat.

Od momentu premiery zarówno tytułowy bohater, jak i jego rodzeństwo bardzo się zmienili. Macaulay Culkin, który wciela się w główną rolę, nie poradził sobie z ciężarem sławy. Przez pewien czas uciekał w narkotyki. Był od nich silnie uzależniony. Na szczęście dojrzał i zdecydował się naprawić swoje życiowe błędy. W jednym z wywiadów powiedział, że skończył ze złymi nawykami i jest gotowy na to, by założyć rodzinę.

Czy aktorzy, którzy na ekranie wcielali się w rodzeństwo aktora, skończyli podobnie? Zerknijcie na nasze zestawienie.

Kevin sam w domu — jak aktualnie wygląda rodzeństwo głównego bohatera?

Devin Ratray — filmowy Buzz McCallister

Devin Ratray urodził się 11 stycznia 1977 roku w Nowym Jorku. Gdy miał 13 lat wcielił się w postać Buzza McCallistera, najstarszego brata Kevina. Udział w świątecznym hicie nie był pierwszym jego kontaktem z kamerą. Wcześniej pojawił się w produkcjach takich jak m.in. Gra o wysoką stawkę oraz Małe potwory. 

Chociaż rola w kultowej komedii, a także jej kontynuacji Kevin sam w Nowym Jorku, zapewniła mu największą rozpoznawalność, wystąpił też w kilku innych produkcjach. Ostatni raz na szklanym ekranie pojawił się w 2017 roku w filmie Blue Ruin, gdzie wcielił się w postać Bena Gaffneya.

W tym roku Ratray skończył 43 lata. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie dodaje nowe posty. Dzieli się przemyśleniami, a także anegdotami ze swojego życia. Zdarza się, że wspomina pracę na planie Kevina. Tak jak w listopadzie, gdy pamiątkowym zdjęciem uczcił trzydziestą rocznicę premiery filmu.

Aktor przez lata zmagał się z nadwagą. Wziął się jednak za siebie i przeszedł prawdziwą metamorfozę. Na aktualnych zdjęciach wygląda zdrowo i szczupło. Nosi też zarost, przez co trudno rozpoznać w nim nastolatka, którego pamiętają widzowie świątecznego hitu.

Hillary Wolf — filmowa Megan McCallister

Hillary Wolf także urodziła się w 1977 roku. Na ekranie zadebiutowała w 1984 roku w serialu A Matter of Principle. Potem grała w produkcjach takich jak m.in. Uświęcone morderstwo oraz Tylko Manhattan. Popularność przyniosła jej jednak rola Megan McCallister, starszej siostry Kevina. Potem zakończyła karierę.

Zamiast na występowaniu przed kamerami, w pełni skupiła się na sporcie. Jeszcze w trakcie kariery uprawiała judo. Posiada czarny pas, a także niemałe sukcesy. W 1991 roku zdobyła pierwsze z czterech mistrzostw Stanów Zjednoczonych seniorów. Trzy lata później została mistrzynią świata juniorów. Dwukrotnie reprezentowała USA na letnich igrzyskach olimpijskich.

Nie jest jednak pewne, co robiła od tego momentu. Hilary nie prowadzi oficjalnych kont w mediach społecznościowych. Wiadomo za to, że Wolf trzy lata temu udzieliła wywiadu, w którym opowiadała o swoich sportowych osiągnięciach. Dziś nie przypomina nastolatki, którą pokochali widzowie filmu Kevin sam w domu.

Jeff McCallister — Michael C. Maronna

Michel C. Maronna również urodził się w 1977 roku. Jest najstarszy z trójki rodzeństwa. Ma w połowie włoskie, a w jednej trzeciej holenderskie korzenie. W świątecznym hicie rozpoczynał swoją przygodę z filmem. Był to udany debiut, który otworzył mu drzwi do kariery. W kolejnych latach zagrał w produkcjach takich jak m.in. Przygody Piotrków, Luzacy oraz 40 dni i 40 nocy.

Michael występował w reklamach, a nawet zagrał spocie z udziałem prezydenta USA Billa Clintona. Od 1996 roku pracował jako operator w filmach i serialach takich jak m.in. Be Kind Rewind. 

Aktualnie wraz ze swoim znajomym, Dannym Tamberellim, raz w tygodniu emitują podcasty. Na stronie internetowej reklamują je jako „audycje prowadzone przez wieczne dzieci”. Chociaż Jeff nie ma konta na Instagramie, w sieci pojawia się mnóstwo plakatów, które je promują. Aktor, który znajduje się po prawej stronie grafiki, zmienił się nie do poznania.

Angela Goethals — filmowa Linnie McCallister

Angela Goethals urodziła się w 1977 roku. Na szklanym ekranie zadebiutowała jedenaście lat później. Pojawiła się w dwóch filmach: Hotel złamanych serc oraz Pogrzeb wilka. W 1990 roku wystąpiła w kultowej komedii Kevin sam w domu. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Wystąpiła w mniejszych i większych produktach, wśród których warto wspomnieć tytuły takie jak m.in. B4TM oraz Skradzione święta.

Angela po raz ostatni pojawiła się przed kamerami w 2012 roku. Jest jednak aktywna w social mediach i ma konto na Instagramie. Właśnie tam dzieli się kadrami z domowego zacisza. Na zdjęciach nie brakuje jej uroczych dzieci. Chwali się wspólnymi podróżami, zachęca do obywatelskiej aktywności. Tak jak niedawno, gdy namawiała fanów, by zagłosowali w wyborach prezydenckich.

W tym roku Kevin sam w domu Polsat wyemituje w Wigilię o godzinie 20.00.


Devin Ratray — filmowy Buzz McCallister aktualnie

Devin Ratray — filmowy Buzz McCallister aktualnie

Devin Ratray — filmowy Buzz McCallister aktualnie

Devin Ratray — filmowy Buzz McCallister aktualnie

Hillary Wolf — filmowa Megan McCallister aktulanie

Hillary Wolf — filmowa Megan McCallister aktulanie

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live historia jednej piosnki jak jednej szmiry moźe ustawic wszystkich na kolejne 50lat a reszta kwestia lotto 123 baba aga patrzy i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×