„Kevin sam w domu” to już świąteczna tradycja. Kiedy i o której obejrzysz go w tym roku?

Kevin sam w domu tradycyjnie zostanie wyemitowany w Święta Bożego Narodzenia. Kiedy i gdzie będzie można go zobaczyć? O której godzinie? Znamy szczegóły.

Święta Bożego Narodzenia, to nie tylko czas, w którym spotykają się rodziny, ale także moment, w którym można nieco odpocząć i obejrzeć telewizję. Największe stacje telewizyjne w walce o widza emitują największe filmowe hity, wśród których nie brakuje tych kultowych, puszczanych od lat.

Do takich z pewnością należy film Kevin sam w domu, opowiadający historię chłopca, który zamiast wyjechać z rodziną, spędza czas samotnie w domu. Jego perypetie chętnie oglądane są co roku przez tysiące polskich widzów, niezmiennie na antenie Polsatu.

Kevin sam w domu – o której godzinie i gdzie emisja?

Kilka lat temu stacja chciała wycofać tę propozycję i w zamian przygotować coś innego. Ten pomysł nie spodobał się widzom, którzy zalali stację lawiną wiadomości, wśród których nie brakowało próśb i błagań, by nie zaburzać corocznej tradycji.

Ostatecznie Polsat ugiął się pod naciskami swoich obserwujących i od tego momentu film nadal gości w polskich domach. Kiedy wyemituje go w tym roku?

O której godzinie leci Kevin sam w domu? Okazuje się, że w 2021 roku emisja filmu została zaplanowana na 24 grudnia. Będzie można obejrzeć o godzinie 20:00.

Co jeszcze w Wigilię obejrzysz w telewizji? Polecane przez nas programy, filmy i koncerty znajdziesz tutaj.

Kevin sam w domu mógł nie powstać?

Chociaż losy Kevina McCallistera wiele osób zna niemal na pamięć, mało kto jednak wie, że producenci chcieli zrezygnować z tworzenia tej komedii. Początkowo produkcją miał się zająć Warner Bros, który jednak tego zadania się nie podjął. Na szczęście pomysłem zainteresował się 20th Century Fox, który na ten cel przeznaczył 18 milionów dolarów.

Okazało się to strzałem w 10., ponieważ obecnie film jest jedną z najbardziej dochodowych komedii. Do tej pory zarobił już ponad 500 milionów dolarów, dzięki czemu początkowa inwestycja zwróciła się ze sporą nawiązką.

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie „Kevin sam w domu”

Zobacz: „Kevin sam w domu” i jego niesamowite metamorfozy! Nie do wiary, jak zmieniał się słynny Macaulay Culkin


Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie "Kevin sam w domu"

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie "Kevin sam w domu"

Komentarze

  • Gość pisze:

    Czyja tradycja.
    Może obejrzeć raz i to wszystko

  • Gość pisze:

    Taki live faktycznie tradycja biznes źyćia 1mln zainwestowany 100bld zarobione za uratowanie świąt a nawet moźna sie pośmiać sorry ku..wy i złodzieje jade do domu ha ha ale taniec supcio moźna moźna i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×