Szukaj

Sara Boruc ubrała Kardashiankę! Taki sukces zaledwie kilka tygodni po starcie marki odzieżowej żony Boruca

Sara Boruc

Sara Boruc

Sara Boruc kilka tygodni temu wystartowała z własną marką odzieżową i już może się pochwalić wielkim sukcesem. Jedna z Kardashianek promuje w sieci jej marynarkę. Zobaczcie. 

Sara Boruc to prawdziwa bizneswoman. Zdecydowanie nie ma zamiaru być tylko żoną swojego sławnego męża. Gwiazda bardzo ciężko pracuje na własne nazwisko. Razem z siostrami otworzyła rodzinną firmę, która zajmuje się produkcją biżuterii. Ich błyskotki to lubiana przez kobiety marka Sin by Mannei. Wśród fanek gwiazdy cieszy się ona szczególnym powodzeniem. Zarówno te nowatorskie, jak i klasyczne projekty szybko znikają z magazynów.

Żona Artura Boruca jest też bardzo aktywna na Instagramie. W social mediach codziennie publikuje nowe treści. Informuje fanów zarówno o kolejnych zawodowych posunięciach, oraz o tym co słychać w życiu jej rodziny. Kilka tygodni temu poinformowała o tym, że zamierza dalej rozwijać swoją karierę. Pomimo tego, że ma dwójkę dzieci, a jej młodszy synek Noah ma dopiero 1,5 roku, nie zamierza ona rezygnować z marzeń i ambitnych planów.

Kendall Jenner założyła strój projektu Sary Boruc

Sara często publikowała w social mediach zdjęcia swoich stylizacji. Przez obserwatorki była zawsze komplementowana za wyczucie stylu. Nic więc dziwnego, że postanowiła spróbować swoich sił w świecie mody. Na początku listopada ogłosiła start swojej marki odzieżowej i pokazała pierwsze projekty. Na profilu Sary pojawiło się jej zdjęcie w skórzanym płaszczu. Okazuje się, że na wielki sukces nie musiała zbyt długo czekać.

Dzisiaj na profilu Kendall Jenner pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w skórzanej marynarce sygnowanej nazwiskiem Mannei. W tej kreacji jedna z najsłynniejszych celebrytek na świecie postanowiła pożegnać stary rok. Swoim wielkim sukcesem Sara podzieliła się z fanami i również udostępniła u siebie zdjęcie Kendall.

Moje serce 🥺 @kendalljenner w mojej marynarce @the_mannei udostępniła to na swoim profilu

Profil Jenner obserwuje na Instagramie ponad 145 milionów internautów. Trudno chyba o lepszą reklamę dla modowej marki. Sara w ostatnich godzinach mijającego roku może świętować swój wielki sukces. Gratulujemy.


Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×