Szukaj

Kendall Jenner wielką nieobecną na świątecznej kartce Kardashianek! Internet zalała fala MEMÓW. Wybraliśmy najlepsze

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Świąteczna kartka Kardashianek bez Kendall Jenner

Rodzina Kardashian pokazała świąteczną kartkę dla fanów. Na zdjęciu sióstr brakuje tylko Kendall Jenner. Dlaczego nie pojawiła się na rodzinnej fotografii?

Dlaczego Kendall Jenner nie ma na zdjęciu z siostrami?

W rodzinie Kardashian-Jenner pozowanie do świątecznej kartki jest niemal tradycją. Prawie co roku pojawiają się na niej wszystkie siostry, którym czasami towarzyszą partnerzy i dzieci. Czujni obserwatorzy z pewnością zauważyli, że na tegorocznym zdjęciu zabrakło Kendall Jenner. Co się stało?

Kendall Jenner zawsze odgrywała jedną z głównych ról w świątecznych sesjach. W tym roku modelka nie pojawiła się na zdjęciu, a zamiast niej zapozowały pozostałe siostry w otoczeniu najmłodszych członków rodziny. Nie przeszkodziło to celebrytce, żeby skomentować ten fakt w mediach społecznościowych:

Cóż, to jest niezręczne – zażartowała Kendall.

Okazuje się, że w tym roku rodzina Kardashianek czekała do ostatniej minuty na to, aby zrobić zdjęcie. Jak wyjaśniała Kim na swoim Instagramie, bardzo trudno było zgrać wszystkie harmonogramy. Kiedy dotarło do nich, że Kenall nie zdąży pojawić się na planie świątecznej sesji, panie postanowiły pozować tylko ze swoimi dziećmi:

W dniu, w którym ta karta została udostępniona niemal w ostatniej chwili, zdaliśmy sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy razem, więc pojawiliśmy się z naszymi dziećmi.

Kendall postanowiła udowodnić, że też pasuje do zdjęcia. Kilka chwil później na Instastories opublikowała przeróbkę, na której jej głowa pojawia się nad pozostałymi siostrami.

O podobną modyfikację oryginalnego zdjęcia pokusiła się Kylie Jenner. Celebrytka przerobiła fotografię tak, że głowy wszystkich Kardashianek zostały zastąpione przez twarz Kendall.

Która wersja podoba się Wam najbardziej?

Kardashianki wreszcie pokazały świąteczną kartkę, a na niej WSZYSTKIE dzieci! Malutka True przyćmiła nawet North i Sainta!

Céline Dion z okazji świąt pochwaliła się swoimi przystojnymi synami! René to jej klon!

Gwiazdy chwalą się zdjęciami z Wigilii! Wybraliśmy najpiękniejsze! Jest ich mnóstwo!


Kylie Jenner przerobiła kartkę świąteczną

Kylie Jenner przerobiła kartkę świąteczną

Kylie Jenner przerobiła kartkę świąteczną

Kylie Jenner przerobiła kartkę świąteczną

Kendall Jenner przerobiła kartkę świąteczną

Kendall Jenner przerobiła kartkę świąteczną

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×