Szukaj

Zaatakowali Kendall Jenner TYMI zdjęciami. Jej riposta miażdży system

Kendall Jenner trądzik

Kendall Jednner o zdjęciach z widocznym trądzikiem

Kendall Jenner stanowczo odcina się od klanu Kardashianek ciężko pracując na własne nazwisko. Córka Kris i Caitlyn odnosi w branży mody spektakularne sukcesy – chodzi w pokazach topowych projektantów, bierze udział w najważniejszych przedsięwzięciach i pozuje na czołówkach najważniejszych magazynów. Nic dziwnego, że organizatorzy Złotych Globów zadbali o to, aby Kendall uświetniła swoją obecnością galę.

Modelka na czerwonym dywanie zadała szyku kreację i wzbudziła niemałą sensację, a wszystko przez widoczny trądzik, którego nie zasłonił nawet mocny makijaż.

Złote Globy 2018: Suknia Kendall Jenner była zjawiskowa, ale i tak wszyscy mówią o jej problemach z cerą! (Photoshop vs rzeczywistość)

RadarOnline twierdzi, że 22-letnia Kendall “była przejęta i zmartwiona krytyką internautów”, tymczasem jej zachowanie wskazuje na coś zupełnie innego. Jenner na Twitterze odpowiedziała szydzącym z jej twarzy hejterom, przez co zagrzała fanów dotkniętych tym samym problemem do nieprzejmowania się kondycją swojej skóry:

Nigdy nie pozwólcie, żeby to gó…o Was w czymś powstrzymywało!

Tak jest, ideały nie istnieją, nawet w rodzinie Kardashian!

Kardashianki poniosła wyobraźnia. Zobaczcie jak wystroiły się na imprezę u swojej matki

Restauracja zemściła się na Kendall Jenner! Opublikowali kompromitujące zdjęcie z wizyty modelki


Jak dbasz o pielęgnację skóry – samodzielnie w domu czy u kosmetyczki?

×