Kendall Jenner jest lesbijką? Wreszcie skrywana prawda wyszła na jaw! Co na to jej siostry?

Kendall Jenner lesbijka orientacja seksualna

Czy Kendall Jenner jest lesbijką?

22-letnia Kendall Jenner różni się od swoich sióstr przede wszystkim pod jednym względem – nie jest tak chętna do ujawniania prywatnych informacji mediom. Potrafi rozgraniczyć karierę i życie od blasku fleszy, dlatego niechętnie mówiła o swoich związkach czy pokazywała się publicznie z partnerami. Z tego powodu jej orientacja seksualna stanowiła dla wielu ogromną zagadkę i nakręcała plotkę, jakoby Kendall była lesbijką.

W wywiadzie dla kwietniowego wydania amerykańskiej edycji magazynu Vogue, supermodelka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i wypowiedzieć się w tej kwestii:

Nie sądzę, bym miała w sobie cokolwiek z osoby homoseksualnej. Ale tak naprawdę nie potrafię tego powiedzieć na sto procent! Jestem chętna na nowe doświadczenia, a tym bardziej nie jestem im przeciwna. Ale nigdy do tej pory nie byłam w takiej sytuacji z kobietą. Nie jestem lesbijką. Nie mam dosłownie nic do ukrycia. Zresztą, nigdy bym czegoś takiego nie ukrywała!

Przez ten czas, kiedy orientacja Kendall była tajemnicą, powstała grupa fanów wspierająca ją w rzekomej homoseksualnej orientacji. Powstało nawet konto na Twitterze pod nazwą Kendall wyjdź z szafy. Sama Jenner poniekąd rozumie, skąd się to wzięło:

Wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, że nie jestem jak moje siostry. One bardzo obnoszą się ze swoimi związkami i nie ukrywają niczego przed mediami. Zdaję też sobie sprawę, że mam coś z… męskiej energii. Nie twierdzę, że jestem transseksualna, ale moje zachowanie jest dosyć ciężkie. Poruszam się inaczej od innych dziewczyn.

Kendall potwierdziła również, że ma bardzo bliskiego przyjaciela, amerykańskiego koszykarza Blake’a Griffina, który jest dla niej wyjątkowo miły. Czyżby szykowała się kolejna wielka miłość w rodzinie Kardashian/Jenner?

Nagusieńka Kendall Jenner relaksuje się wśród tropikalnych palm! Zmysłowo siedzi na zimnym i brudnym kamieniu!

Śmierć w rodzinie Kardashianów! Ciężarna Khloe i Kendall zapłakane, tylko Kim nie rozpacza i robi sobie sexy fotki

Kendall Jenner cała w czerwieni na okładce najnowszego “Harper’s Bazaar”


Kendall Jenner jest lesbijką?

Kendall Jenner jest lesbijką?

Kendall Jenner jest lesbijką?

Kendall Jenner jest lesbijką?

Kendall Jenner dla magazynu Vogue

Kendall Jenner dla magazynu Vogue

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×