Kendall Jenner pokazała swoją luksusową willę. Tak wygląda świąteczny raj

Kendall Jenner - jak mieszka?

Kendall Jenner - jak mieszka?

Kendall Jenner pokazała wnętrza swojej luksusowej posiadłości. Jak mieszka? Zdjęcia, które udostępniła w swoich mediach społecznościowych, zapierają dech.

Kendall Jenner przeprowadziła się z West Hollywood do Beverly Hills w 2017 roku. Kupiła starą posiadłość Charliego Sheena za 8,5 mln dolarów (ponad 32 mln złotych). Do tej pory w mediach społecznościowych nie pokazywała swojej przestronnej rezydencji. Wszystko zmieniło się w poniedziałkowy wieczór, kiedy na Instagramie udostępniła kilka zdjęć swojego luksusowego mieszkania.

Jak mieszka Kendall Jenner? Zdjęcia luksusowej posiadłości

Wszystko za sprawą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Kendall, chcąc się pochwalić dekoracjami, pokazała m.in. salon. W centralnym jego punkcie znajdowała się choinka. Tuż obok niej można zauważyć długą, brązową sofę z poduszkami schowanymi w rogach, a także kominek, nad którym była rozwieszona girlanda z zapalonymi światłami.

W tym pomieszczeniu mieścił się także stolik kawowy, a także fotele. Pokój miał ciemnopomarańczowy dywan, który pasował do podłogi w korytarzu, składającej się z drewnianych elementów. Były beżowe ściany, z którymi kontrastowały zasłony o odcieniu zieleni.

Kendall Jenner pokazała dekoracje świąteczne

Kendall Jenner pokazała dekoracje świąteczne. Jest świątecznie i przy okazji bardzo luksusowo

To niejedyne pomieszczenie w tym domu. Podobno w posiadłości znajduje się także m.in. biuro, pokój rodzinny oraz w pełni wyposażona kuchnia z dużą wyspą centralną. Jak wyglądają? Na ten moment jest to utrzymywane w tajemnicy. Na zewnątrz z kolei mieści się basen, kort tenisowy i sporych rozmiarów plac zabaw.

Wnętrza nawiązują do stylu śródziemnomorskiego – zaokrąglone łuki, dach pokryty kafelkami, a także balkony z żelaznymi prętami. Chociaż przed laty dom był pomalowany na żółty kolor, Jenner postanowiła go zmienić, decydując się na białe ściany.

Trzeba przyznać, że całość wygląda niesamowicie klimatycznie.

Kendall Jenner - świąteczne mieszkanie

Kendall Jenner – świąteczne mieszkanie. Jak ustroiła wnętrza na Święta Bożego Narodzenia 2019?

Zobacz: Huczne urodziny Kendall Jenner. Była plejada gwiazd, ale nikt nie przyćmił solenizantki. Jej kreacja przebiła wszystkich


Jak mieszka Kendall Jenner?

Jak mieszka Kendall Jenner?

Kendall Jenner pokazała dekoracje świąteczne

Kendall Jenner pokazała dekoracje świąteczne

Kendall Jenner pokazała mieszkanie

Kendall Jenner pokazała mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×