Kendall Jenner nago i bez retuszu prosto spod prysznica! Milimetry dzieliły ją od mega wpadki

Kendall Jenner o krok od niebezpiecznej wpadki

Nie jest tajemnicą, że rodzina Kardashian-Jenner popularnością i stopniem rozpoznawalności dorównuje brytyjskiej monarchii. Kris Jenner zadbała o to, by wszystkie jej córki zrobiły prężną karierę na różnych polach. Kylie Jenner i Kim Kardashian królują w przemyśle kosmetycznym, Khloe Kardashian i Kourtney Kardashian nadal są znane z tego, że są znane (i mają pecha do mężczyzn), a Kendall Jenner bryluje na największych wybiegach modowych na świecie.

Kilka dni temu Kendall brała udział w pokazie podczas London Fashion Week. Tym razem szła dla Burberry prezentującego kolekcję na sezon jesień/zima 2018/19.  Nie był to jej pierwszy londyński wybieg w życiu, ale po tym konkretnym Kendall znalazła się o krok od zaliczenia niebezpiecznej wpadki w social mediach. I to na własne życzenie.

Można by pomyśleć, że wpadka Kim z seks-taśmą nauczy czegoś jej młodsze siostry, ale najwyraźniej Jenner lubi ryzykować. Po pokazie modelka na swoim Instagramie udostępniła dość wyzywające zdjęcie w samych majtkach. Było ono odbiciem w hotelowym, okrągłym lusterku i wyraźnie widać, że poza dolną częścią bielizny, Kendall nie ma na sobie nic więcej. Na zdjęciu widać fragment jej piersi, a na nagraniu, które trafiło na InstaStory, Kendall poruszała telefonem niemal jakby planowała „wyłożyć karty na stół” i pokazać nieco zbyt wiele, by można to uznać za stosowne.

Myślicie, że ma zamiar zacząć wywoływać skandale? Szkoda byłoby narazić taką karierę…

Cała Europa zachwyca się córką Izabelli Scorupco! 21-letnia Julia wygląda jak anioł!

Oto finałowa 14-stka 7 edycji Top Model! To oni zawalczą o nagrodę główną!

Przerażająco chuda Kendall Jenner chwali się nogami w krótkich spodenkach. Wszystko z nią w porządku?


Kendall Jenner nago na Instagramie

Kendall Jenner nago na Instagramie

Niepokojąco szczupła Kendall Jenner w Nowym Jorku

Niepokojąco szczupła Kendall Jenner w Nowym Jorku

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×