Córka gwiazdy zmieniła płeć w wieku 15 lat. Dziś Lolita nazywa się Colby

Kelly Jones

Kelly Jones

Kelly Jones, wokalista słynnego zespołu Stereophonics, zwierzył się w podcaście Happy Place prowadzonym przez Fearne Cotton z tego, że jego córka przeszła proces zmiany płci. Co powiedział?

Kelly Jones jest frontmanem słynnego walijskiego zespołu Sterophonics. Niedawno w podcaście Happy Place prowadzonym przez Fearne Cotton zwierzył się z bardzo osobistej sprawy. Jego córka poddała się procesowi zmiany płci. Jak do tego podszedł muzyk?

Córka Kelly’ego Jonesa zmieniła płeć

Kelly Jones nie ukrywał podczas rozmowy z Fearne Cotton, że przetrawienie faktu, iż jego córka czuje się kimś innym, niż jest, zajęło mu sporo czasu. Lolita Bootsy Jones poddała się operacji korekcji płci i nie było to dla niego  łatwe przeżycie.

Jones przyznał, że bał się, że właśnie traci ukochane dziecko, Lolita jest jeszcze nastolatką, ma dopiero 15 lat. Dodał też, że wciąż tkwią w nim uprzedzenia względem ludzi transpłciowych. Wyniósł je jeszcze ze szkoły. Nie ukrywał, że był zły. Nie potrafił pogodzić się z faktem, przed jakim postawiła go córka i jeszcze do tej pory musi pewne rzeczy przepracować.

To tak, jakbyś stracił córkę, ale zyskał syna. Potem stajesz się odpowiedzialny za rodzeństwo, na przykład, jak sobie z tym poradzą, i dziadkowie.

Początkowo Bootsy przyznała się, że jest homoseksualna. Potem odkryła, że wszystko jest bardziej skomplikowane i nie chodzi tylko o jej preferencje. Ona się czuła kimś innym.

Teraz jestem w sytuacji, kiedy wiozę go na zajęcia i jego imię brzmi teraz Colby, a on chodzi do żeńskiej szkoły. Sama placówka okazała się fantastyczna, dostaliśmy wielkie wsparcie. Akceptuję to i wszyscy bardzo go wspieramy – mówił muzyk.

W trakcie wywiadu wyszło też na jaw, że wideo do utworu Fly Like An Eagle Stereophonics zostało zainspirowane przemianą Bootsy w Colby’ego.


Kelly Jones - Stereophonics

Kelly Jones - Stereophonics

Kelly Jones - Stereophonics

Kelly Jones - Stereophonics

Kelly Jones - Stereophonics

Kelly Jones - Stereophonics

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×