Szukaj

Jak nazywa się Meghan Markle? Kelly Clarkson zaliczyła potężną wpadkę w programie na żywo. Poprawiła ją sama Ellen

Kelly Clarkson pojawiła się w programie Ellen DeGeneres – The Ellen Show, gdzie grała w przezabawną grę Hot Hands. Założeniem gry było zidentyfikowanie zdjęcia celebrytów i ujawnić, o co dziennikarka ich poprosi w swoim nowym talk show. Piosenkarka nie mogła sobie przypomnieć tylko nazwiska Meghan Markle.

Kelly Clarkson, to amerykańska piosenkarka pop-rockowa, autorka tekstów piosenek oraz aktorka, której popularność przyniosła wygrana w Idolu. Pojawiła się ostatnio w słynnym talk-show u Ellen DeGeneres, gdzie udzielała wywiadu, a poproszona przez gwiazdę, zagrała w grę Hot Hands. Miała zidentyfikować zdjęcia celebrytów i ujawnić, o co dziennikarka ich poprosi w swoim nowym talk show. Piosenkarka miała kłopoty tylko z Meghan Markle.

Zobacz: Meghan Markle w luźnej stylizacji przyłapana na US Open. Myślała, że nikt jej nie zauważy?

Kelly Clarkson w Hot Hands

Cóż, wszyscy świetnie się bawili, a Kelly Clarkson nie miała problemu z identyfikacją Justina Timberlake’a, Chrisa Hemswortha, Drake’a, Jennifer Lopez i Miley Cyrus. Wtedy pojawiło się zdjęcie księżnej Meghan Markle i Kelly zatrzymała się. Zaczęła się mocno zastanawiać:

Uh, znam ja – powiedziała Kelly  – Ona jest księżniczką.

Zobacz: Ustawka u Ellen? Materiał z wizyty u Meghan Markle oburzył fanów rodziny królewskiej. Poszło o księżną Kate

Kelly Clarkson nie pamiętała imienia i nazwiska Meghan Markle

Niestety nie mogła sobie przypomnieć imienia i nazwiska Meghan. Ellen musiała interweniować i powiedzieć, kto był ukryty, jako kolejny. I wtedy gwiazdka zareagowała natychmiast i z entuzjazmem:

Meghan Markle! Och, ona grała w W garniturach. Właściwie uwielbiam ten serial – powiedziała Kelly, kiedy księżna wreszcie została zidentyfikowana. Nie wiem dlaczego, dla mnie nie wygląda jak Meghan. Może ją o to zapytam. Ale zapytałbym ja też, jakie są stresy związane z byciem księżniczką.

Okazuje się, że bycie księżną Sussex nie przyniosło Meghan wzrostu popularności w USA, a raczej fani serialu, w którym zdobyła sławę, powoli o niej zapominają. Czyżby po to było też zatrudnienie amerykańskiej agencji PR-owej?

Czytaj więcej: Czego Meghan Markle żąda od firmy PR? Wyciekła cała lista wymagań. Zaczyna się od poprawienia wizerunku w USA


Meghan Markle - w jaki sposób składa dłonie?

Meghan Markle - w jaki sposób składa dłonie?

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×