Szukaj

Zachowanie Kayah na pogrzebie babci Karpiela-Bułecki przykuło uwagę mediów. Gwiazda pokazała ogromną klasę

Kayah

Kayah

Kayah towarzyszyła Sebastianowi Karpiel-Bułecka w dniu, kiedy to żegnał ukochaną babcię. W piękny sposób wsparła go na pogrzebie.

Staszek Karpiel-Bułecka na początku lipca na swoim Instagramie przekazał smutną wiadomości. W sobotę, w wieku 86 lat, zmarła jego babcia, Zofia. Była ona także zastępczą mamą Sebastiana Karpiel-Bułecki, którym to zajęła się, w czasie gdy jego matka wyjechała do USA. Jej pogrzeb odbył się w tłumie mnóstwa gości. Żegnała ją rodzina, przyjaciele i celebryci.

Wśród gwiazd showbiznesu można było zobaczyć między innymi Kayah, która swoją obecnością nieco zaskoczyła żałobników. Jednak towarzyszenie w ostatniej drodze zmarłej góralce nie było dla piosenkarki czymś naturalnym. W czasie uroczystości w piękny sposób wsparła Sebastiana.

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka na pogrzebie Zofii

Kayah znała matkę Sebastiana już od lat. Była dla niej kwintesencją Zakopanego i wciąż trudno pogodzić piosenkarce się z jej odejściem.

Ja ją bardzo pokochałam za dowcip, za dystans do siebie i za witalność. Wydawało się, że przeżyje nas wszystkich. Wiadomość o jej odejściu wciąż jest dla mnie abstrakcyjna, tak trudno się z tym pogodzić. Nie wiem, co teraz będzie z Zakopanem. Nazywałam ją Babciulką i dla mnie była kwintesencją Zakopanego – powiedziała na pogrzebie Kayah ze wzruszeniem w głosie.

Na uroczystości pogrzebowej została do samego końca. Następnie, jak czytamy w Życie na Gorąco, podeszła do Sebastiana Karpiel-Bułecka, by złożyć mu kondolencje. Osoba uczestnicząca w ceremonii pożegnalnej zwróciła uwagę na piękny gest artystki.

Przytuliła go i szepnęła coś do ucha – donosi ŻnG.

To niezwykle ważny gest, gdyż chociaż są sąsiadami, to prywatnie nie rozmawiali dłużej od lat. Choć był czas kiedy praktycznie byli nierozłączni, gdyż tworzyli parę. To pani Zofia, jako pierwsza poznała młodziutką, początkującą artystkę.

Wychowywała mnie, była moją mamą – podkreśla Sebastian.

To ona zajęła się nim, tak dobrze jak tylko mogła. Uczyła jeździć na nartach oraz tego, co w życiu jest ważne. Bardzo czekała na moment, kiedy muzyk ułoży sobie życie. Choć lubiła Kayah bardzo, to jednak w głębi serca czuła, że nie jest ona odpowiednią kandydatkę na żonę. Poza tym, starsza o siedem lat gwiazda, formalnie była mężatką.

Chociaż para rozstała się, to artystka przy każdej okazji odwiedzała Babciulkę. Zdaje sobie sprawę z tego, że ta śmierć bardzo dotknęła rodzinę Karpiel-Bułecki. Bardzo liczyła na to, że ona i Sebastian, znów będą się przyjaźnić i wszystko wskazuje na to, że jest to bardzo możliwe.


Staszek Karpiel-Bułecka pokazał zdjęcie z pogrzebu babci

Staszek Karpiel-Bułecka pokazał zdjęcie z pogrzebu babci

Zofia Karpiel-Bułecka nie żyje

Zofia Karpiel-Bułecka nie żyje

Zofia Karpiel-Bułecka nie żyje

Zofia Karpiel-Bułecka nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×