51-letnia Kayah kusi ze swojego łóżka jak zawodowa aktorka filmów dla dorosłych! Co za nogi! Internauci zachwyceni!

Kayah odważnie o seksie

Kayah odważnie o seksie

Kayah kusi nogami z łóżka

Kayah pokazała swoje zmysłowe zdjęcie, na którym leży w łóżku kusząc długimi nogami. W ten sposób piosenkarka zaprasza… do czytania książek.

Kayah nieustannie zajmuje tron królowej polskiego popu. Po śmierci Kory to właśnie Kayah dzierży berło, i jak widać szybko go nie odda. Wokalistka zaistniała w polskim show-biznesie w 1995 roku, wówczas nagrała swój debiutancki, kultowy już utwór Córeczko. Jednak przełomowym momentem w jej karierze było wydanie pierwszego autorskiego albumu zatytułowanego Kamień. Następnie wszystkie płyty, które wyszły spod jej pióra, stały się wielkimi hitami, a ona sama została natychmiast okrzyknięta gwiazdą popu.

Nie ma Polaka, który nie zna jej Testosteronu czy Supermenki. Albumem nagranym Goranem Bregoviciem w 1999 roku Kayah nadal podbija serca fanów. Niestety wokalistka swój ostatni solowy album studyjny Transoriental Orchestra wydała w 2013 roku. Od tego czasu Kayah odcina kupony i wydaje piosenki na zaskakujących składankach innych artystów. Fani artystki z niecierpliwością czekają na jej nowy projekt, o którym sama piosenkarka nic nie mówi. Na szczęście Kayah regularnie pojawia się na galach i festiwalach, zatem wiemy, że mimo 51 lat nadal wygląda zjawiskowo.

Ostatnio na swoim profilu gwiazda wkleiła zmysłowe foto, na którym prowokująco lezy w łóżku kusząc swoim pięknymi słynnymi nogami. Tym zdjęciem Kayah życzy fanom miłego weekendu:

Piątek tygodnia koniec i początek… Nie wiem jakie macie plany, ale zawsze można poczytać – napisała.

Oczywiście nie jest to fotka aktualna. Zdjęcie pochodzi z sesji sprzed lat, jednak mimo upływu czasu piękna Kasia Rooyens trzyma formę. Jej nogi nie maja żadnej konkurencji wśród polskich gwiazd, Fakt ten docenili internauci, wpisując mnóstwo miłych komentarzy pod postem swojej idolki.

  • Uroczo uwodzicielsko
  • Genialna! Czuję się przekonany!
  • Boże!!! O, Bogini Jakież nogi
  • Od pierwszego spojrzenia zorientowałem się że chodzi o promocję czytelnictwa
  • Taka idealna, piękna!
  • Szałowo
  • A gdzie książki

Skorzystacie z rady Kayah?

Fryderyki 2019. Gwiazdy w spektakularnych kreacjach na gali: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Roksana Węgiel [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Reni Jusis zrobiła dym na Fryderykach 2019! Porwała do tańca Edytę Górniak i Kayah, a potem wypaliła, o co nie zadbali organizatorzy!

52-letnia Kayah z nogami do samego nieba! Jeszcze ciekawiej było na górze! Co za biust!


Kayah – Fryderyki 2019

Kayah – Fryderyki 2019

Kayah choruje na Hashimoto

Kayah choruje na Hashimoto

Podczas imprezy swoją zmysłowością zaskoczyła piosenkarka Kayah, która na tę okoliczność wybrała bardzo seksowną sukienkę w iście cygańskim stylu.

Podczas imprezy swoją zmysłowością zaskoczyła piosenkarka Kayah, która na tę okoliczność wybrała bardzo seksowną sukienkę w iście cygańskim stylu.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×