Kayah przekazała smutne wieści dotyczące jej kariery. Dawno nie widzieliśmy tak szczerego pożegnania ze słuchaczami

Kayah

Kayah

Kayah podzieliła się z followersami smutną wiadomością. Ma ona związek z jej karierą zawodową. Co takiego wokalistka przekazała swoim wiernym fanom?

Kayah (właśc.  Katarzyna Magda Rooijens) to gwiazda, której obecność na scenie muzycznej jest dobrze ugruntowana. Wciąż cieszy się ona sporym gronem fanów, które odsłuchuje kolejne utwory, kupuje płyty, a także przychodzi na jej koncerty. Niestety wokalistka nie ma w ostatnim czasie dobrej passy. Wszystko przez nietypowe zachowanie na Polsat SuperHit Festiwal. Chwilę przed swoim występem zwróciła się wtedy w wulgarny sposób do fotoreporterów, którzy chcieli jej zrobić zdjęcia, mówiąc do nich:

Nie zes*ajcie się.

Już po tej sytuacji Kayah ustawiła się na ściance, jednak – ku jej zdziwieniu – fotoreporterzy nie zamierzali już robić jej zdjęć. Plotarskie media spekulowały wówczas o tym, że gwiazda popu może stać się obiektem bojkotu ze strony tego środowiska.

Kayah tłumaczy się z wulgarnej odzywki

Artystka oczywiście zdecydowała się przedstawić swoją wersję wydarzenia.

Nie śmieszy mnie naruszanie mojej nietykalności i blokowanie mi drogi do garderoby, kiedy się spieszę, bo za chwilę wychodzę na scenę. Agresywne robienie zdjęć z odległości metra z obiektywem skierowanym prosto w twarz nie jest ani standardem mojej, ani niczyjej pracy. To atak, a ja czuję się zagrożona. To niedopuszczalne i haniebne, pozbawione jakiejkolwiek etyki i kultury – napisała fanom i przyjaciołom na swoim prywatnym profilu na Facebooku.

I dodała:

Nagonka na mnie jest obrzydliwą manipulacją, która ludziom ubogim mentalnie pozwala się wyżyć. Ale milczenie na ten temat będzie przyzwoleniem. Nie mogę czuć się bezpiecznie wykonując mój zawód, a to nie fair. Tolerowałam to zjawisko zbyt długo. Dlatego wciąż trwa, a z ofiar robi się agresorów. Łatwo zauważyć brak równowagi sił, kiedy artystce idącej wykonywać swoje obowiązki przeciwstawia się rosłego, agresywnego draba z obiektywem. A w mediach odwraca się sytuację, wyciągając z kontekstu zdanie, które nawet nikogo nie obraża , bo nie jest inwektywą skierowaną do kogoś imiennie. Pomijając fakt, że rzuconym pod nosem, a do siebie mam prawo mówić  co chcę.

Wczoraj Kayah znów zamieściła w social mediach kolejny komunikat.

Kayah straciła pracę

Wokalistka dodała na Instagramie wpis, przekazując, że zakończyła pracę w Meloradiu, gdzie prowadziła audycję, w ramach których rozmawiała z zaproszonymi gośćmi.

Warto być dziś z nami od 18:00, tym bardziej, że to już moja OSTATNIA gościni w Meloradiu. Tak, tak Kochani, moja kilkuletnie przygoda w tym radiu dobiega końca… Byłam z Wami podczas 205 spotkań!!! – napisała pod fotką z Ramoną Rey.

Dodała, że fani mogą znaleźć się w audycji:

Spotkam się jeszcze z Wami za tydzień, na wielkim pożegnaniu, którego chcę byście Wy byli gośćmi.  Jak to zrobić? Napiszcie pod tym postem treść pozdrowień, dla kogoś z Waszych bliskich, kogo chcielibyście za moim pośrednictwem pozdrowić. Wybiorę część z tych pozdrowień i odczytam na antenie już w kolejną, ostatnią naszą wspólną środę.

Będziecie tęsknić za audycjami gwiazdy estrady?


Kayah i Ramona Rey

Kayah i Ramona Rey

Beata Kozidrak i Kayah

Beata Kozidrak i Kayah

Barbara Kurdej-Szatan i Kayah

Barbara Kurdej-Szatan i Kayah

Komentarze

 • Kaśka pisze:

  Tak to jest tymi artystami, którzy zacietrzewiają się politycznie, zamiast zająć się tym co umieją najlepiej. Tracą publiczność, a publiczność traci ich i zapomina.

 • GośćDziunia pisze:

  KIEDYŚ TO BY ZABIEGAŁA O FOTOREPORTERÓW A TERAZ ICH OBRAŻA BABAJAGA

  • Gośćgaga pisze:

   Dziunia, sama to wymyslilas? Dziunia…masakra z twoja pseudomundoscia

  • Kk8 pisze:

   Dobrze napisane. Człowiek ale nie każdy jak osiągnie jakiś poziom życia to przestaje mu zależeć na tym czy tamtym. Myśli, że już zawsze będzie tak super. Czasami staje się wulgarny i nie miły. No żeczywiscie Kaja mi się też kojarzy z babą Jagą. W sumie lubię jej kawałki i ją samą ale trzeba nad sobą panować i szanować innych.

  • Kik pisze:

   W punkt.Chamski babochlop.

 • Gość pisze:

  Brawo Kayah. Rozumiem Cię w 100 %

 • Gość Wieśka pisze:

  Lubiłam ja puki nie brnęła w politykę,teraz może ożywi ją Kurdej-Szatan,lempart,tam może znajdzie inspirację….

  • Gość Gemma pisze:

   Wieska 1.poki pisze sie przez o z kreska,2.co powiesz o takich”gwiazdach”jak K.Gizowska znana z 2 „przebojow”albo gumowy pajac A.Rosiewicz,3.twoje imie to na czesc tow. Wieslawa?

 • Gośćjarek pisze:

  Najlepiej najprościej jest krytykować nie patrząc na siebie i swoich bliskich to NIESTETY POLK A

 • Tess pisze:

  teraz będzie pluła jadem na obóz władzy w tym jest bezkonkurencyjna, a im więcej pluje tym bardziej to baby-jagi się upodabnia, zaraz zaczną na tym krzywym nochalu wyrastać kurzajki niczym grzyby po deszczu

 • Gość zuza pisze:

  Myślę że słusznie postąpili fotoreporterzy i zignorowali ta kobiete.

 • Gość pisze:

  Widać że jest kompletnie wypalona i nie akceptująca starzenia sie

  • Gość pisze:

   A kto akceptuje starzenie? No coż, na wypalenie nie cierpią ci, którzy nigdy nie zapłonęli i nie zabłysnęli…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×