Szukaj

Kayah w lateksie na okładce „Playboya”! To dopiero sexy sesja

Kayah na okładce Playboya w 1997 roku pokazała się w lateksowym kombinezonie. Gwiazda wróciła wspomnieniami do starych dobrych czasów. Nie było to jednak jej najodważniejsza okładka. Więcej pokazała sześć lat później.

Kayah Playboy

Playboy ukazuje się w Polsce już od 1992 roku. Przez niemal 30 lat działalności pisma zmieniło się wiele rzeczy. Zmieniła się nie tylko moda, ale też wizerunek wielu gwiazd. Większość seksbomb z lat 90. obecnie nie przypomina dawnych siebie. Są też jednak takie, które wciąż wyglądają bardzo sexy, a do tego grona zdecydowanie zalicza się Kayah, która dla Playboya pozowała kilkukrotnie.

Urszula i Kayah na okładce Playboya

Kayah na okładce Playboya swoje apetyczne kształty zaprezentowała m.in. w grudniu 1997 roku. Z okazji świąt wskoczyła w czarny lateksowy kombinezon z głębokim dekoltem, który podkreślił jej idealne wymiary. Artystce na zdjęciu towarzyszyła Urszula, która choć wyglądała pięknie, to jednak nie była tą seksowniejszą. Oprócz świetnej wizji, do gazety dołączona była także fonia, w postaci singla z piosenką Uwierz… to nie ja, nagraną w duecie przez obie gwiazdy.

Zobacz: 51-letnia Kayah kusi ze swojego łóżka jak zawodowa aktorka filmów dla dorosłych! Co za nogi! Internauci zachwyceni!

Kayah wróciła wspomnieniami do dawnych lat. Na Instagramie przypomniała swoją gorącą sesję, która przeszła do historii pisma, jako jedna z bardziej grzecznych. Internauci z sentymentem wspominają dawne wcielenie swojej idolki:

  • Nic się Panie nie zmieniłyście, pozdrawiam.
  • 6,95 zł, to zdecydowanie za mało na taki egzemplarz.
  • Piękne czasy i wspomnienia.
  • Styl, szyk i dobra grafika.

Warto zaznaczyć, że artystka zdobiła także czołówki wydań z września 1996 roku, i z czerwca 2003, kiedy to odsłoniła najwięcej ciała. Wówczas sesja topless nosiła tytuł „Supermenka w dżungli”, co było nawiązaniem do jednego z utworów Kayah.

Zobacz: “Dawaj w długą” – Kayah nową piosenką świętuje 20-lecie wspólnej płyty z Bregoviciem! Wielki powrót do korzeni! [WIDEO]


Kayah, Playboy 2003

Kayah, Playboy 2003

Kayah i Urszula, Playboy 1997

Kayah i Urszula, Playboy 1997

Kayah, Playboy 1996

Kayah, Playboy 1996

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×