Kayah sfotografowana na widowni „TzG”. Do programu nie przyszła sama. To dobrze znany fanom przystojniak

Kayah

Kayah

Za nami drugi odcinek Tańca z Gwiazdami. Na widowni fotoreporterzy sfotografowali Kayah. Wokalistka w programie nie pojawiła się sama. Nie zgadniecie, kto jej towarzyszył.

Taniec z gwiazdami pod koniec sierpnia wystartował z nową edycją. Na parkiecie podobnie nie zabrakło gwiazd, które chcą sprawdzić swoje taneczne umiejętności. Program oczywiście po raz kolejny wzbudza cały ogrom emocji nie tylko u uczestników, ale także widzów. Tych po raz kolejny nie brakuje przed telewizorami, by śledzić to, jak ich ulubieńcy radzą sobie na parkiecie. Chętnie też wysyłają SMS-y po to, by jak najdłużej oglądać ulubione gwiazdy na ekranie.

Podczas emisji każdego odcinka widownia zapełnia się bliskimi uczestników, którzy trzymają kciuki za gwiazdy i zdradzają sporo ciekawostek na ich temat. W drugim odcinku programu fotoreporterzy wśród tłumu obserwujących zmagania gwiazd wypatrzyli na widowni Kayah. Wokalistka nie była jednak sama. Kto siedział tuż obok?

Kayah na widowni Tańca z Gwiazdami. Z kim pojawiła się w programie?

Kayah dosyć często pojawia się jako muzyczna gwiazda w programie Taniec z Gwiazdami. Do jej piosenek również często tańczą uczestnicy show. W ostatnim odcinku została sfotografowana na widowni razem ze swoim byłym mężem. Reporterzy uwiecznili ją na zdjęciach razem z Rinke Rooyensem. Przypomnijmy, że odpowiada on za produkcję tanecznego show.

Wokalistka i Rinke doskonale bawili się w swoim towarzystwie i widać, że wyraźnie dopisywał im dobry humor. Przypomnijmy, że byli małżeństwem przez 12 lat i doczekali się syna o imieniu Roch.

Kayah i Rinke Rooyens

Kayah i Rinke Rooyens

Nie od dzisiaj wiadomo, że para rozstała się bez zbędnej medialnej burzy i nawet po rozwodzie łączą ich dobre relacje. Są blisko do tego stopnia, że Kayah dwa lata temu pojawiła się na ślubie byłego męża z Joanną Przetakiewicz, a z nową ukochaną Rinke również łączą ją przyjacielskie relacje.

Trzeba przyznać, że takie obrazki są wielką rzadkością w show-biznesie. Znacznie częściej słyszy się bowiem o skandalach i głośnych rozstaniach. Zdjęcia Kayah i Rinke z drugiego odcinka zobaczycie w naszej galerii.


Kayah i Rinke Rooyens w Tańcu z Gwiazdami

Kayah i Rinke Rooyens w Tańcu z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT - odc. 2

Kayah i Rinke Rooyens w Tańcu z Gwiazdami

Kayah i Rinke Rooyens w Tańcu z Gwiazdami

Kayah i Rinke Rooyens w Tańcu z Gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×