Strój Kayah największą sensacją na imprezie Przetakiewicz i Rooyensa. Były mąż gwiazdy zdębiał na jej widok. Co za odwaga!

Kayah, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Kayah była jednym z gości na przyjęciu u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Postawiła na bardzo oryginalne przebranie. W co się ubrała?

Joanna Przetakiewicz Rinke Rooyens świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Najpierw w kameralnym, dwuosobowym gronie, potem podczas przyjęcia, w którym wzięło udział mnóstwo znanych osób. Małżonkowie zorganizowali bal kostiumowy. Goście starali się wykazać jak najlepszą kreatywnością, nie obeszło się jednak bez wpadek.

Taką zaliczyła Agnieszka Woźniak-Starak, która postawiła na ciekawą stylizację. Ubrała się w ciemny golf, który połączyła ze spódnicą mini, a także długimi kozakami. Postawiła również na wyprostowane, rozpuszczone włosy. Zdradziła, kim inspirowała się podczas wybierania tego stroju:

Sama nie wiem, czy chciałam być bardziej Margot Robbie, Sharon Tate czy kimś pomiędzy, ale impreza była świetna! @joannaprzetakiewicz i @rinkerooyens jesteście super parą, nie zmieniajcie się nigdy! I róbcie więcej takich imprez.

Okazuje się jednak, że nie była jedyną, która wybrała tego typu stylizację. Dziennikarka pokazała, że ma do tego dystans. Dowodem może być fakt, że zrobiła sobie z pamiątkowe zdjęcie z druga panią, które udostępniła w mediach społecznościowych.

Kayah na przyjęciu u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Podczas sobotniej imprezy bawiła się też Kayah, była żona Rinke Rooyensa, z którym doczekała się syna, Rocha. Chociaż małżonkowie nie są już razem, piosenkarkę, a także jej byłego męża i jego aktualną ukochaną łączą dobre relacje. Dowodem mogą być słowa Joanny Przetakiewicz, która w rozmowie z Jastrząb Post, ujawniła, dlaczego zaprosiła piosenkarkę na ślub:

To jest posunięcie bardzo dojrzałe. Które bardzo wiele mówi o nas. O tym, jak bardzo my się nawzajem szanujemy, jak się lubimy. Ile my mamy nawzajem dla siebie sympatii. Ja Kayah znam odkąd miałam 17-18 lat. Nie byłyśmy nigdy koleżankami, ale zawsze ją lubiłam. I bardzo ją lubię i szanuję do tej pory. Podziwiam jako artystkę. Jest mamą Rocha, jest to była żona Rinke i nie wyobrażam sobie, żeby nie było jej na naszym ślubie, więc bardzo się cieszę, że będzie.

Okazuje się, że Kayah w sobotę wykazała się niezwykłą kreatywnością. Podczas przyjęcia rocznicowego przebrała się za obecną żonę byłego męża. Włożyła blond perukę, a także suknię, która przypominała jedną z tych, w którą Joanna Przetakiewicz ubrała się na ślub. Wyglądała świetnie, chociaż były mąż mógł zdębieć na jej widok.

Zdjęcie w galerii.


Kayah na przyjęciu u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Agnieszka Woźniak-Starak na imprezie u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Agnieszka Woźniak-Starak na imprezie u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×