Kayah zrobiła sobie operację plastyczną uszu. Odkopaliśmy jej zdjęcie sprzed zabiegu! Różnicę widać gołym okiem

Kayah przyznała się do operacji plastycznej. Piosenkarka wyznała, że zoperowała sobie uszy. Kiedy i dlaczego zdecydowała się na ten zabieg? 

Kayah, to piosenkarka, która ze sceną związana jest od lat. Chociaż gwiazda regularnie grywa koncerty, rzadko wypowiada się na tematy związane z życiem prywatnym. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i opowiedziała o pierwszej operacji plastycznej, której się poddała.

Zobacz: Kayah wyciągnęła stare zdjęcie z Edytą Bartosiewicz. Imprezowały przy wannie pełnej szampana! To dopiero hit

Kayah miała operację plastyczną uszu. Jak wyglądała kiedyś?

Okazuje się, że piosenkarka urodę poprawiła już w wieku 16 lat. Wówczas bardzo cierpiała przez odstające uszy. By wyeliminować kompleksy, postanowiła poddać się operacji. Jak zdradziła artystka, bardzo długo dochodziła do siebie:

Poprosiłam, by na urodziny nikt mi nie dawał prezentów, tylko pieniądze na operację. Bardzo mi na niej zależało. Bardzo się nacierpiałam. Dzisiaj (…) po tygodniu zdejmują ci szwy i bandaże. Ja się przez miesiąc męczyłam – przyznała artystka w rozmowie z Vogule Poland.

Zobacz: Kayah w bikini opala się na plaży. Fani zachwyceni: „Śliczne ciałko”

Kayah przed i po operacji korekty uszu

Kayah przed i po operacji korekty uszu

Wiadomo też, że to niejedyny zabieg, któremu poddała się artystka. Przed laty zmniejszyła czubek nosa, o czym sama poinformowała kolorową prasę. W ten sposób wolała uniknąć krążących na ten temat plotek. Dodajmy, że gwiazda dba nie tylko o swoją urodę, ale także o zdrowie.

Właśnie dlatego przestała jeść mięso, do czego niedawno namawiała swoich fanów. W jednym z postów na Instagramie zdradziła, że jej przygoda z wegetarianizmem trwa już kilka lat. Gwiazda wcale nie zamierza jej kończyć:

Hmmmmm… a może by tak dzisiaj nie zjeść mięsa? Albo wiem! Do końca tygodnia nie zjeść mięsa! Można spróbować to zrobić, a potem się zobaczy… małe kroczki, a mogą zdziałać wiele dobrego! Dla Was, dla Zwierząt, dla Planety. Miłego Światowego Dnia Zwierząt. PS. Ja już tak kilka lat bez mięsa, a też zaczynałam od małych kroczków.

Kayah

Na post entuzjastycznie zareagowali jej fani, którzy przyznali, że popierają takie podejście.

Zobacz: Kayah w lateksie na okładce „Playboya”! To dopiero sexy sesja

 


Kayah przed i po operacji korekty uszu

Kayah przed i po operacji korekty uszu

Kayah na okładce winylowej płyty

Kayah na okładce winylowej płyty, przed operacją plastyczną uszu

Kayah przed operacją korekty uszu

Kayah przed operacją korekty uszu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×