Dwa lata temu Rafał Trzaskowski zaimponował Kayah. Gwiazda opisała prywatną sytuację. Internauci pod wrażeniem

Kayah i Rafał Trzaskowski

Kayah i Rafał Trzaskowski

Kayah spotkała się z Rafałem Trzaskowskim i jego rodziną na swoim koncercie. Dzisiaj podzieliła się z fanami spostrzeżeniami z tego spotkania. Czym zaimponował artystce?

Kayah to jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek w naszym kraju, nikomu chyba nie trzeba jej przedstawiać.  Burzę ciemnych włosów i mocny głos kojarzą wszyscy, którzy kochają muzykę. Jest uznawana za jedną z najciekawszych gwiazd polskiej sceny. Jako jej prawdziwy debiut uznaje się album Kamień. Ogromną rzeszę fanów przyniósł jej duet z Goranem Bregovicem. Płyta z muzyką bałkańską okazała się ponadczasowym hitem, a piosenki z niej nuci kolejne pokolenie.

Artystka jest też tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Niedawno pojawiła się na koncercie charytatywnym dla walczącego z nowotworem aktora Andrzeja Strzeleckiego. Dzisiaj postanowiła przekazać fanom ważna wiadomość.

Czym zaimponował Kayah Rafał Trzaskowski?

Rafał Trzaskowski niemal w ostatniej chwili dołączył do rywalizacji o fotel Prezydenta RP. Gdy Małgorzata Kidawa-Błońska się wycofała, zajął jej miejsce. Dołączenie do gry obecnie urzędującego prezydenta Warszawy mocno namieszało w sondażach i wpłynęło na wynik wyborów. Przeszedł do drugiej tury, w której zmierzy się z Andrzejem Dudą. Obaj są w trakcie kampanii, bo wiedzą, że każdy głos się liczy.

Swojego poparcia kandydatowi KO niespodziewanie udzieliła Kayah, która na profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z prezydentem Warszawy oraz obszerny wpis. Okazuje się, że Rafał Trzaskowski dwa lata temu zaimponował jej swoim zachowaniem po jednym z jej koncertów. Był bardzo ciepły i otwarty.

Moi Drodzy pragnę się z Wami czymś podzielić.

Z Rafałem Trzaskowskim, mimo że uczęszczaliśmy do tej samej podstawówki, spotkałam się tylko raz – niecałe 2 lata temu.

Przyszedł wraz z Rodziną na mój świąteczny koncert, po którym podeszli do mnie, by pogratulować występu i złożyć świąteczne życzenia.

Pojawili się bez obstawy, a jego wizyta obyła się bez anonsu służb specjalnych, choć był już włodarzem stołecznego miasta.

Pomyślałam wtedy, że jako osoba na państwowym stanowisku, wciąż potrafi być zwykłym człowiekiem, normalnym obywatelem, bez manii wielkości i strachu przed ludźmi.

Stanęła przede mną zwykła, ciepła, miła i serdeczna rodzina.

Jako że ja, niezależnie od zawodu jaki wykonuję, czuję się w pełni obywatelką, postanowiłam wytłumaczyć Wam Kochani, dlaczego w najbliższą niedzielę będę głosować właśnie na niego, jako mojego Prezydenta.

Pełny opis wyjaśniający dlaczego zagłosuję na @trzaskowskirafal znajdziecie przesuwając zdjęcia, ponieważ w treści się nie zmieścił.
Ściskam Was serdecznie.

#wyboryprezydenckie2020 #wybory2020 #drugatura #rafałtrzaskowski #głosuję

View this post on Instagram

Moi Drodzy pragnę się z Wami czymś podzielić. Z Rafałem Trzaskowskim, mimo że uczęszczaliśmy do tej samej podstawówki, spotkałam się tylko raz – niecałe 2 lata temu. Przyszedł wraz z Rodziną na mój świąteczny koncert, po którym podeszli do mnie, by pogratulować występu i złożyć świąteczne życzenia. Pojawili się bez obstawy, a jego wizyta obyła się bez anonsu służb specjalnych, choć był już włodarzem stołecznego miasta. Pomyślałam wtedy, że jako osoba na państwowym stanowisku, wciąż potrafi być zwykłym człowiekiem, normalnym obywatelem, bez manii wielkości i strachu przed ludźmi. Stanęła przede mną zwykła, ciepła, miła i serdeczna rodzina. Jako że ja, niezależnie od zawodu jaki wykonuję, czuję się w pełni obywatelką, postanowiłam wytłumaczyć Wam Kochani, dlaczego w najbliższą niedzielę będę głosować właśnie na niego, jako mojego Prezydenta. Pełny opis wyjaśniający dlaczego zagłosuję na @trzaskowskirafal znajdziecie przesuwając zdjęcia, ponieważ w treści się nie zmieścił. Ściskam Was serdecznie ???? #wyboryprezydenckie2020 #wybory2020 #drugatura #rafałtrzaskowski #głosuję

A post shared by Kayah (@kayah_official) on

Kayah nie tylko wyłuszczyła swoje argumenty, które znajdziecie w naszej galerii, ale także zachęciła do udziału w wyborach, niezależnie od tego, na kogo głosujemy. To ważny głos. Spotkajmy się przy urnach.

Internauci są pod wrażeniem wpisu gwiazdy, czego wyraz dali w licznych komentarzach.


Kayah i Rafał Trzaskowski

Kayah i Rafał Trzaskowski

Kayah i Rafał Trzaskowski

Kayah i Rafał Trzaskowski

Kayah i Rafał Trzaskowski

Kayah i Rafał Trzaskowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×