Kayah i Goran Bregović ruszają w trasę. Przygotowali aż trzy koncerty na jesień

Kayah i Goran Bregović

Kayah i Goran Bregović

Koncerty Kayah i Gorana Bregovicia zaplanowane na 2021 rok. Gdzie i kiedy wystąpią? Gdzie kupić bilety? Najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Płyta Kayah & Bregović pobiła wszelkie rekordy popularności na polskim rynku. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Album odniósł sukces również za granicą, najgłośniej było o nim w Hiszpanii, Izraelu, na Węgrzech i we Włoszech.

Chociaż od premiery materiału minęło już 22 lata, to wciąż jest jednym z najchętniej odtwarzanych w aplikacjach z muzyką cyfrową. Tylko utwór Pawy do lewego na Spotify odsłuchano ponad 4 miliony razy.

Kayah i Goran Bregović po kilkunastu latach przerwy wrócili z koncertami, na których prezentują wspólne piosenki. Wszystkie występy cieszą się wysoką frekwencją. Na tegorocznym FEST Festivalu zgromadzili pod główną sceną rzeszę fanów. Wspólny występ na czterodniowej imprezie, która odbyła się w Parku Śląskim w Chorzowie, był zapowiedzią krótkiej trasy koncertowej zaplanowanej na 2021 rok.

Koncerty Kayah i Bregovicia w 2021 roku. Gdzie wystąpią?

Wszyscy, którzy nie mogli uczestniczyć w FEST Festivalu, mają okazję nadrobić zaległości i zobaczyć koncert Kayah i Gorana Bregovicia wspieranych fantastyczną, niezastąpioną i niebywale atrakcyjną – Iwoną Zasuwą w jednym z trzech miast. Gdzie dokładnie? Oto lista miejsc, w których wybrzmią takie hity jak Ona to nie ptak, Byłam różą czy Ta-bakiera:

  • Katowice, Spodek – 27 października, godz. 19.30
  • Gdańsk/Sopot, Ergo Arena – 28 października, godz. 19.30
  • Warszawa, COS Torwar – 29 października, godz. 19.30

Bilety na wydarzenia dostępne są w sprzedaży on-line – tutaj.

Poniżej fragment koncertu Kayah i Bregovicia na tegorocznym FEST Festivalu w Chorzowie.


Kayah i Goran Bregović – koncerty na 2021 rok

Kayah i Goran Bregović – koncerty na 2021 rok

Gdzie i kiedy kocnerty Kayah i Gorana Bregovicia?

Gdzie i kiedy kocnerty Kayah i Gorana Bregovicia?

W jakich miastach Kayah i Goran Bregovic zagrają koncerty? Data

W jakich miastach Kayah i Goran Bregovic zagrają koncerty? Data

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×