Szukaj

Katy Perry kilka dni po porodzie wróciła do pracy. Internauci są zachwyceni tym jak wygląda

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry długo nie cieszyła się urlopem macierzyńskim. Piosenkarka już wróciła do pracy, czego dowodem są zdjęcia, które krążą w sieci. Jak wygląda krótko po porodzie?

Początkowo Katy Perry ukrywała, że jest w ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała w marcu. Od tego momentu chętnie dzieliła się zdjęciami rosnącego brzuszka i wraz z internautami odliczała dni do porodu. Córka piosenkarki i Orlando Blooma przyszła na świat pod koniec sierpnia. Dumni rodzice o tym fakcie poinformowali w social mediach zdradzając, że Daisy Dove jest już z nimi.

Katy Perry wróciła do pracy. Jak wygląda krótko po porodzie?

Chociaż Perry koncentruje się na dziecku, nie zapomina przy tym o swoich fanach. Regularnie dodaje nowe posty w social mediach, wśród których nie brakuje odważnych kadrów. Pięć dni po porodzie pokazała swój brzuch w pełnej okazałości i udowodniła, że do swojego ciała podchodzi z niesamowitym dystansem.

Okazuje się, że Katy wróciła także do pracy. Pojawiła się na planie Idolagdzie zachwyciła swoim wyglądem. Włożyła kombinezon w zwierzęcy wzór, który podkreślał jej szczupłą sylwetkę. Dobrała do niego pasujący kapelusz. Postawiła na makijaż, w którym główną rolę odgrywa podkreślone oko i delikatnie zarysowane usta.

Stylizacja Katy zachwyciła fanów. Kadr z programu błyskawicznie obiegł social media, a internauci komplementują jej szczupłą sylwetkę pisząc:

  • Ale świetnie wyglądasz. Piękna stylizacja. Jesteś perfekcyjna.
  • Niedawno urodziłaś, a już tak wyglądasz? Niewiarygodnie.
  • Cieszę się, że już wróciłaś do pracy. Idealnie się prezentujesz, super.

Perry nie tylko wygląda świetnie, ale także doskonale czuje się w roli pracującej mamy. Dowodem są jej wpisy na Twitterze, w których pisze, że kocha swoją pracę, połączoną z macierzyństwem.


Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry w ciąży nagrała piosenkę dla córki

Katy Perry w ciąży nagrała piosenkę dla córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×