Szukaj

Katy Perry jest w ciąży?! Świat obiegło zdjęcie, które namieszało w mediach!

Katy Perry wydała nowy singiel. Piosenka zapowiada nową erę w karierze artystki. Czy jest również przesłanką do zmian w jej życiu prywatnym? Najnowsze zdjęcie jest znaczące, gwiazda jest w ciąży?!

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczeni

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczeni

Kilka dni temu światową premierę miał nowy singiel Katy Perry Never really over zapowiadający jej najnowsze wydawnictwo. Artystka wraca tym samym z nową muzyką po kilkuletniej przerwie. Jej ostatni krążek wydany w 2017 roku przyjął się bardzo dobrze, więc gwiazda nie zamierzała osiadać na laurach i natychmiast weszła do studia nagraniowego.

W międzyczasie Katy przyjęła propozycję amerykańskich producentów i zasiadła w jury programu American Idol. Również jej życie prywatne do nudnych nie należało. To właśnie ono znów jest głośno komentowane! Na początku tego roku gwiazda zaręczyła się z wieloletnim partnerem Orlando Bloomem. Teraz mówi się o ciąży!

Perry pojawiła się ostatnio na evencie, gdzie promowała najnowszą piosenkę. Miała na sobie pomarańczowy komplecik – szerokie spodnie i oversize’ową bluzkę z bufiastymi rękawami. Fanom i mediom nie umknął pewien szczegół – wyraźnie powiększony brzuszek artystki! Media zza oceanu już rozpisują się na temat jej stanu błogosławionego, a paparazzi jeżdżą za nią niemalże wszędzie.

Faktycznie, Katy nie wygląda jakby chwilę temu zjadła obfity posiłek, a jakby jej rodzina miała w najbliższym czasie powiększyć się! Czekając na tę wspaniałą nowinę z góry składamy jej i aktorowi serdeczne gratulacje i polecamy przesłuchać jej świeżutkiego singla!

MET Gala 2019: Katy Perry najpierw przebrała się za świecznik, a potem? Na after party wyglądała jeszcze dziwnej

Katy Perry jeszcze nigdy nie wyglądała tak źle! W co ona ubrała się na finał “American Idol”?!

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się! Aktor wręczył wybrance niezwykłą błyskotkę!


Katy Perry i Orlando Bloom 2018

Katy Perry i Orlando Bloom 2018

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczeni

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczeni

Katy Perry - MET Gala 2019, kreacja świecznik

Katy Perry - MET Gala 2019, kreacja świecznik

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×