Orlando Bloom w opałach. Konieczna była pomoc Katy Perry. Wszystko szło na żywo

Katy Perry, Orlando Bloom

Katy Perry, Orlando Bloom

Orlando Bloom po raz pierwszy zorganizował rozmowę live na Instagramie, jednak od początku miał pewne trudności. Katy Perry wybawiła go z opresji. Co się stało?

Orlando Bloom ma prawdziwe szczęście. Wszystko wskazuje na to, że w 2016 roku poznał kobietę swojego życia – Katy Perry. Para przez długi czas starała się ukryć swój związek przed mediami. Brali udział w imprezach branżowych, jednak nie pokazywali się na nich razem, co skutecznie odsuwało podejrzenie co do tego, że mogą być w związku. W 2017 roku ich relacja przechodziła przez kryzys, jednak uczucie przetrwało próbę czasu. Od tego momentu w mediach zaczęło pojawiać się coraz więcej informacji na temat tej pary.

2019 rok był przełomowym momentem w ich wspólnym życiu. Orlando poprosił ukochaną o rękę, która bez wahania przyjęła pierścionek zaręczynowy. Na początku marca tego roku piosenkarka promowała najnowszy singiel Never Worn White. Podzieliła się wówczas radosną nowiną o ciąży. 26 sierpnia na świecie pojawiła się ukochana córeczka Katy i Orlando – Daisy Dove Bloom.

Orlando Bloom w opałach. Co się stało?

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, to gorący temat, który poruszają gwiazdy. Za pomocą mediów społecznościowych zachęcają swoich fanów do oddawania głosów. To przełomowy moment w historii USA, który będzie rzutował na przyszłość następnych pokoleń.

Mimo że Orlando nie może formalnie oddać głosu w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, chętnie wypowiada się na ten temat. Ostatnio zdecydował się na udział w rozmowie z Yessicą Yelin, podczas której  odpowiadał na pytania zadawane przez swoich obserwatorów. Dotyczyły one nadchodzących wyborów. Wyjawił, jaki ma ku temu powód:

Nie mogę głosować, ponieważ jestem Brytyjczykiem, ale jestem ojcem dwójki amerykańskich dzieci, a to przyszłe pokolenie, które będzie tutaj żyło, więc jestem podekscytowany, że mogę dzisiaj odpowiedzieć na wasze pytania.

Bloom na wstępie zaznaczył, że nie potrafi posługiwać się narzędziami udostępnionymi w aplikacji Instagram, jednak z chęcią weźmie udział w rozmowie. Okazało się, że nie jest to tak proste, jakby się mogło wydawać. Zaledwie kilka sekund od wejścia na wizję Orlando musiał zmierzyć się z trudnościami. Znalazł się w poważnych opałach, ponieważ nie umiał połączyć się z dziennikarką. Na szczęście nieopodal niego była Katy Perry, która służyła mu pomocą:

Jak mam to zrobić? Jak mam znaleźć Jessicę? – zapytał Katy.

Katy szeptem podpowiadała narzeczonemu, co powinien zrobić, jednak okazało się to niewystarczające. Partnerka była zajęta obowiązkami domowymi i nie mogła udzielić mu pomocy, co rozbawiło aktora:

Dlaczego nie przyjdziesz tutaj i mi nie pokażesz? Nawiasem mówiąc, to dość zabawne, ponieważ Katy mówi ,,Poczekaj chwilę”.

Mimo stresu, aktora nie opuszczał dobry humor. Czekając na pomoc, zagadywał swoich fanów, wprowadzając ich stopniowo w temat, jaki będzie poruszany w trakcie live’a. Wokalistka pokazała się tylko na ułamek sekundy, witając się z fanami aktora. Szybko wskazała partnerowi, jak ma połączyć się z dziennikarką. Na twarzy Orlando malowała się prawdziwa ulga i nie krył zadowolenia, gdy w końcu udało mu się połączyć z Jessicą. Wszystko możecie zobaczyć w zapisie rozmowy poniżej.


Orlando Bloom

Orlando Bloom w poważnych tarapatach

Orlando Bloom, Katy Perry

Orlando Bloom, Katy Perry

Orlando Bloom, Jessica Yelin

Orlando Bloom, Jessica Yelin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×