Sexy mama w akcji: Katy Perry nagle wstała, zdarła bluzkę i pokazała światu gołe piersi! W „Idolu” zrobiło się gorąco [WIDEO]

Katy Perry pokazała piersi

Katy Perry pokazała piersi

Katy Pery pokazała piersi, zapowiadając kolejny odcinek amerykańskiego Idola, w którym jest jednym z jurorów. Nagranie udostępniła na swoim Instagramie, zachęcając do oglądania show.

Katy Perry nie boi się kontrowersji. Niejednokrotnie dała temu wyraz swoimi stylizacjami czy wypowiedziami, nie tylko w amerykańskim Idolu, w którym jest jurorką, ale także w wywiadach, których udziela.

Cały okres ciąży po tym, jak oznajmiła radosne wieści, raczyła swoich fanów postami z czasu oczekiwania. Nie wahała się pokazywać zmieniającego się ciała, a w towarzystwie narzeczonego Orlando Blooma, niejednokrotnie bawiła internautów do łez, pokazując poczucie humoru i ogromny dystans do siebie.

Wokalistka bardzo szybko wróciła do pracy po urodzeniu swojego pierwszego dziecka, Daisy Dove. Zdaje się, że jest w świetnej formie, bo nieźle namieszała, pokazując piersi w Idolu.

Katy Perry pokazała piersi

Pod koniec sierpnia Katy Perry została mamą. Powitała na świecie córkę, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie dziecka.

Wypełnia nas miłość i radość po bezpiecznych i zdrowych narodzinach naszej córki. Ale wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu jak nasz – brzmiał oficjalny komunikat świeżo upieczonych rodziców.

W krótkim czasie wróciła do zawodowej aktywności. Zaczęła publikować nowe posty na Instagramie, wśród których nie brakowało bardzo odważnych wpisów. Na przykład krótko po porodzie zaprezentowała, jak wyglądało jej ciało zaledwie pięć dni po tym, jak została mamą. Potem paparazzi przyłapali ją, jak pluska się w oceanie, a jej figurze jeszcze wiele brakuje do czasów sprzed ciąży.

Ona jednak się tym zdaje nie przejmować. Dała sobie czas i powoli wraca do formy. Jest za to w świetnej dyspozycji jako jurorka amerykańskiego Idola. Postanowiła zachęcić fanów do oglądania show, pokazując piersi.

Wideo pojawiło się na jej Instagramie. Na filmiku widzimy wokalistkę w sukience w biało-czarny print przypominający umaszczenie żyrafy, z pasującym do całości kapeluszem. Nagle Katy wstaje, podnosi specjalną klapkę wszytą w kreację i wykrzykuje:

Jestem gotowa, zaczynajmy!

Zdaje się, że oglądalność Idola mocno pójdzie do góry po takiej zachęcie ze strony jurorki. Fani Katy są rozbawieni wideo. Zdają sobie sprawę, że ich ulubienica karmi piersią i do swojego wystąpienia użyła specjalnej klapki, która ułatwia dostęp do mleka mamy małej Daisy Dove. Łatwo też przewidzieć, że biust, a właściwie sutki, piosenkarki zostaną ocenzurowane. Niemniej – jest oryginalnie!


Katy Perry pokazała piersi

Katy Perry pokazała piersi

Katy Perry pokazała piersi

Katy Perry pokazała piersi

Katy Perry z gigantycznym brzuchem tańczy na ulicy

Katy Perry z gigantycznym brzuchem tańczy na ulicy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×