Katy Perry uczciła ciążę eteryczną sesją. Na okładce płyty pokazała sporych rozmiarów brzuszek

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry z ciążowym brzuchem na okładce singla Daises. Gwiazda uwieczniła swój szczególny stan w pięknej sesji zdjęciowej. 

Katy Perry wiadomość o swojej pierwszej ciąży ogłosiła na początku marca. Ojcem dziecka jest jej narzeczony, Orlando Bloom, z którym od kilku lat tworzy szczęśliwy związek. Swoje krągłości zaprezentowała podczas premiery najnowszego teledysku – Never Worn White. Od tamtej pory w social mediach regularnie chwali się najnowszymi zdjęciami i relacjonuje fanom przebieg ciąży.

Perry pokazała już kilka zdjęć z najróżniejszych ciążowych sesji. W zabawny sposób pochwaliła się, że spodziewa się córeczki. Z tej okazji wokalistka opublikowała zdjęcie swojego partnera, który miał całą twarz posmarowaną różowym kremem. Tajemnicą nie jest również spodziewany termin porodu.

Córeczka Katy i Orlando pojawi się na świecie już latem, podobno w drugiej połowie lipca. Gwiazda chętnie opowiada o swoich ciążowych zachciankach, a ostatnio na Instagramie pochwaliła się nagraniem z badania USG.

Katy Perry pozuje z dużym brzuszkiem na okładce singla

Katy Perry przed oficjalnym potwierdzeniem swojego odmiennego stanu skrzętnie starała się ukrywać brzuszek. Gwiazda nosiła luźnie i dosyć obszerne stroje, które uniemożliwiały jej „zamaskowanie”. Na zdjęciach paparazzi z tego okresu zazwyczaj zakrywa okolice brzucha sporych rozmiarów torbą lub trzyma na rękach swojego pieska.

Od czasów gdy ciąża gwiazdy przestała być tajemnicą, mogliśmy zobaczyć już kilka naprawdę pięknych zdjęć, które idealnie podkreślają jej ciążowe krągłości. Gwiazda rozpoczyna już ósmy miesiąc ciąży i postanowiła zrobić sobie piękną pamiątkę. Najnowsze zdjęcie z sesji zdobi okładkę jej kolejnego minikrążka.

Daises promuje piąty solowy album Katy. Premiera utworu zaplanowana jest na 15 maja.

Kiedy wszyscy przestaliśmy wierzyć w magię? – czytamy pod zdjęciem.

Znana z kontrowersyjnych i pomysłowych kreacji Katy, tym razem zaprezentowała się w bardzo kobiecym stylu. Zrezygnowała z ostrych kolorów, wybierając cielistą i delikatną sukienkę. Czyżby dzięki ciąży odkryła swoją kobiecość na nowo?


Katy Perry okładka singla Daisies

Katy Perry okładka singla Daisies

Katy Perry na konferencji przed meczem krykieta

Katy Perry na konferencji przed meczem krykieta

Katy Perry ciąża

Katy Perry ciąża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×