Szukaj

Katy Perry oskarżona o molestowanie seksualne! Model z jej klipu ujawnił pikantne szczegóły!

Katy Perry - oskarżona przez modela

Katy Perry może mieć poważne problemy. Piosenkarka została oskarżona o nadużycie na tle seksualnym. Zobacz, kto ją oskarżył i kiedy dojść miało do tej sytuacji. 

Katy Perry od kilku lat jest na fali popularności. Gwiazda stworzyła kilka hitów, które pomimo upływu miesięcy, nadal puszczane są w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Teledysk do jednego z nich może przynieść piosenkarce niemałe problemy – model, grający na planie, oskarżył ją o molestowanie seksualne.

Zobacz: Katy Perry jest w ciąży?! Świat obiegło zdjęcie, które namieszało w mediach!

Do zdarzenia miało dojść podczas kręcenia hitu Teenage Dream. To właśnie tam pojawiają się sceny z udziałem Josha Klossa. Chociaż przez wielu uznanych są za kultowe, dla samego modela ich nagrywanie nie było komfortowe, o czym postanowił opowiedzieć w 9. rocznicę wydania teledysku do tego kawałka.

Zobacz: MET Gala 2019: Katy Perry najpierw przebrała się za świecznik, a potem? Na after party wyglądała jeszcze dziwnej

Josh na Instagramie opublikował wpis, w którym przyznał, że piosenkarka przy pierwszym poznaniu wydawała się być sympatyczna. Kiedy wokół pojawiali się inni ludzie, zmieniała się nie do poznania.

Mimo, że byłem dość zawstydzony, próbowałem dać z siebie wszystko. Moja była dziewczyna była zajęta zdradzaniem mnie, a moja córka była małym dzieckiem. Musiałem to zrobić dla niej – przyznał model.

View this post on Instagram

You know. After I met Katy, we sang a worship song, “open the eyes of my heart” She was cool and kind. When other people were around she was cold as ice even called the act of kissing me “gross” to the entire set while filming. Now I was pretty embarrassed but kept giving my all, as my ex was busy cheating on me and my daughter was just a toddler, I knew I had to endure for her sake. After the first day of shooting, Katy invited me to a strip club in Santa Barbara. I declined and told her “I have to go back to hotel and rest, because this job is all I have right now” So I saw Katy a couple times after her break up with Russel. This one time I brought a friend who was dying to meet her. It was Johny Wujek’s birthday party at moonlight roller way. And when I saw her, we hugged and she was still my crush. But as I turned to introduce my friend, she pulled my Adidas sweats and underwear out as far as she could to show a couple of her guy friends and the crowd around us, my penis. Can you imagine how pathetic and embarrassed i felt? I just say this now because our culture is set on proving men of power are perverse. But females with power are just as disgusting. So for all her good she is an amazing leader, hers songs are mainly great empowering anthems. And that is it. I continued to watch her use clips of her music videos for her world tour and then her dvd, only highlighting one of her male co-stars, and it was me. I made around 650 in total off of teenage dream. I was lorded over by her reps, about not discussing a single thing about anything regarding Katy publicly. And a couple interviews they edited and answered for me. So, happy anniversary to one of the most confusing, assaulting, and belittling jobs I’ve ever done. Yay #teenagedream I was actually gonna play the song and sing it on ukele for the anniversary, but then as I was tuning I thought, fuck this, I’m not helping her bs image another second.

A post shared by Joshkloss (@iamjoshkloss) on

Dodał, że po pierwszym dniu pracy na planie, Katy zaprosiła go do klubu ze striptizem. Propozycji jednak nie przyjął, ponieważ chciał się skupić na pracy. Kolejny raz z Perry widział się w momencie, w którym piosenkarka rozstała się z Russellem Brandem:

Kiedy ją zobaczyłem przytuliliśmy się i zdawało mi się, że znów jest przyjazna. Jednak kiedy odwróciłem się, aby przedstawić ją mojemu przyjacielowi, ściągnęła mi spodnie i bieliznę na tyle nisko, że pokazała mojego penisa wszystkim swoim znajomym. Potraficie sobie wyobrazić, jak bardzo byłem zażenowany i zawstydzony?

Dlaczego ujawnia to dopiero teraz? Ponieważ jest zmuszony patrzeć, jak piosenkarka wykorzystuje jego wizerunek do promowania płyty i ma tego już dość:

Tak więc szczęśliwej rocznicy jednej z najbardziej poniżających, budzących dezorientację i atakującej pracy, jaką kiedykolwiek wykonałem. Początkowo miałem zamiar odegrać piosenkę na ukulele i ją tutaj wrzucić, ale potem pomyślałem: Pieprzyć to, nie będę dalej pomagał w budowaniu jej wizerunku –  podsumował wpis model.

Piosenkarka na ten moment nie odniosła się do zarzutów. Z pewnością jednak oskarżenia te nie wpłyną dobrze na jej wizerunek sceniczny.

Zobacz: Katy Perry na MET Gala 2019 przebrała się za… świecznik. Oryginalnie? To zobaczcie jej strój sprzed dwóch lat

 


Josh Kloss - model w teledysku Katy Perry

Josh Kloss - model w teledysku Katy Perry

Josh Kloss był modelem w teledysku Katy Perry

Josh Kloss był modelem w teledysku Katy Perry

Josh Kloss pracował w teledysku Katy Perry

Josh Kloss pracował w teledysku Katy Perry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×