Szukaj

Katy Perry na MET Gala 2019 przebrała się za… świecznik. Oryginalnie? To zobaczcie jej strój sprzed dwóch lat

Katy Perry - MET Gala 2019

Katy Perry - MET Gala 2019

Katy Perry była jedną z gwiazd MET Gala 2019. Piosenkarka wybrała bardzo oryginalną kreację. Przebrała się za świecznik. Na pewno wyglądała oryginalnie, ale czy przebiła swoje wcielenia z poprzednich edycji?

Katy Perry od lat dostaje zaproszenie na „modowe Oscary”, czyli MET Galę, i niemal za każdym razem swoim strojem przyciąga uwagę fotoreporterów. Nie inaczej było w tym roku. Gdy tylko amerykańska gwiazda dowiedziała się, że motywem przewodnim imprezy jest sztuczność i przerysowanie, zrobiła co w jej mocy, by sprostać oczekiwaniom organizatorów wydarzenia. Właśnie dlatego przebrała się za… świecznik. I to dosłownie.

Katy Perry na MET Gala 2019 pokazała się w srebrnej kreacji, która zakończona była kryształkami. Dobrała do niej błyszczące buty. Dzięki specjalnym mocowaniom gwiazda oklejona była lampkami, które nie tylko ozdabiały jej strój, ale także świeciły w ciemności.

Jakby tego było mało, instalacja ze światełek pojawiła się nawet na głowie artystki. Piosenkarka zdecydowała się na kapelusz, który składał się z małego żyrandola. Dopełnieniem całości był wieczorowy makijaż, w którym dominowały delikatnie pomalowane usta. Amerykanka zrezygnowała z wymyślnych fryzur, stawiając na wyprostowane włosy. W sumie sam strój był na tyle spektakularny, że chyba dodatkowe szaleństwa byłyby zbędne…

To nie pierwszy raz kiedy Katy szokuje stylizacjami. Na MET Gala 2017 wywołała trzęsienie w mediach niczym Lady Gaga w tym roku. Artystka wybrała wówczas czerwoną suknię Maison Margiela z licznymi zdobieniami. Na głowę założyła oryginalną ozdobę, pod którą miała… czerwony, kilkumetrowy welon zaprojektowany przez Johna Galliano. Kropką nad i stylizacji był makijaż – bordowe usta oraz mocno podkreślone oczy.

Lubicie szaleństwa Katy na MET Gali? Ciekawe, jak ubierze się za rok…

Zobacz: Anna Wintour tych dwóch gwiazd już nigdy więcej nie zaprosi na MET Galę! Podpadły jej na całej linii!

Zobacz: MET Gala 2019. Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie: Lady Gaga, Katy Perry, Kim Kardashian, Céline Dion, Miley Cyrus [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: WOW! Lady Gaga na MET Gala 2019 w czterech kreacjach! Jedna była bardziej wyzywająca od drugiej!


Katy Perry – MET Gala 2019

Katy Perry – MET Gala 2019

Katy Perry - góra sukienki

Katy Perry - góra sukienki

Katy Perry - MET Gala 2019, kreacja świecznik

Katy Perry - MET Gala 2019, kreacja świecznik

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×