Prawda o przyjaźni księcia Harry’ego i Orlando Blooma wyszła na jaw. Krótki komentarz Katy Perry jest bardzo wymowny

Katy Perry

Katy Perry

Książę Harry i Orlando Bloom naprawdę się przyjaźnią? Katy Perry w nowym wywiadzie skomentowała wypowiedź męża Meghan Markle. Co powiedziała?

Meghan Markle i książę Harry pobrali się w 2018 roku. Przez kilkanaście miesięcy mieszkali w Wielkiej Brytanii. W zeszłym roku tuż po tym, jak zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej przenieśli się za ocean. Kupili willę w Santa Barbara, która znajduje się w spokojnej okolicy.

Małżonkowie zamieszkali w sąsiedztwie znanych i lubianych gwiazd. Niedaleko nich znajduje się posiadłość Katy Perry i Orlando Blooma. Jak zdradził książę Harry w podcaście aktora Daxa Sheparda, zaprzyjaźnił się ze znanym aktorem. Regularnie wymieniają się wiadomościami tekstowymi. Mąż Meghan Markle zdradził treść jednej z nich:

Zaledwie dwa dni temu, Orlando Bloom wysłał mi wiadomość. Przesłał mi zdjęcie, które ma jego ochrona, długowłosego faceta w czapce, ze słuchawkami na uszach, masywnym aparatem, który leżał z tyłu ciężarówki. Samochód prowadzi kobieta, która ma odwrócić uwagę, a paparazzi leży z tyłu i robi zdjęcia. Sfotografował Orlando z Katy i ich dzieckiem, a także robi zdjęcia każdemu, kto pojawia się w tej okolicy. To jest normalne i do przyjęcia?

Katy Perry komentuje przyjaźń księcia Harry’ego i Orlando Blooma

Na temat przyjaźni księcia i aktora wypowiedziała się narzeczona Orlando, Katy Perry. Piosenkarka była gościem w programie Access Hollywood, gdzie pojawiła się w związku z amerykańską edycją IdolaZapytano ją, co sądzi o znajomości jej ukochanego z Harrym. Zdecydowała się na krótki, ale bardzo wymowny komentarz:

Angielscy chłopcy muszą trzymać się razem.

W rozmowę włączył się też Luke Bryan, juror muzycznego show. Zauważył, że syn Meghan Markle i księcia Harry’ego Archie byłby szczęśliwym chłopcem, gdyby w przyszłości udało mu się zaprosić na randkę córkę Katy i Orlando – Daisy.

Przypomnijmy, że Katy Perry dołączyła do grona mam w sierpniu. Maleństwo przyszło na świat zgodnie z oczekiwaniami, o czym dumni rodzice poinformowali na Instagramie UNICEF. Dodali pierwsze zdjęcie z dzieckiem i zdradzili, że nazwali ją Daisy Dove Bloom. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry pokazała piersi

Katy Perry pokazała piersi

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×