Leonardo DiCaprio podpadł Katy Perry. Zaczął jątrzyć w jej idealnym związku z Orlando Bloomem

Perry, Bloom, DiCaprio

Perry, Bloom, DiCaprio

Katy Perry jest bardzo zdenerwowana. Rozzłościł ją Leonardo DiCaprio. Co ma do zarzucenia koledze z branży? Oto co pisze zagraniczna prasa.

Katy Perry Orlando Bloom od kilku lat tworzą jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Oboje są po przejściach, a ich poprzednie związki były szeroko komentowane w mediach na całym świecie. Piosenkarka w przeszłości była żoną Russela Branda, a aktor przez kilka lat był związany z modelką Mirandą Kerr, z którą doczekał się syna, Flynna.

Katy i Orlando od kilku lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Doczekali się także uroczej córeczki Daisy Dove. Ostatnio wokalistka udzieliła wywiadu jednej z australijskich rozgłośni radiowych. Prowadzący audycję, Kyle & Jackie O, wprost zapytali ją o to, dlaczego jak dotąd nie wzięli z Bloomem ślubu. Podejrzewali ją nawet o to, że może specjalnie przeciągają to w czasie lub są niepewni swojego uczucia. Gwiazda niezwłocznie wyprowadziła ich z błędu.

Taki mamy plan i wciąż staramy się go zrealizować – powiedziała.

Okazuje się, że na przeszkodzie głównie stoi pandemia. Tymczasem coś innego rozwścieczyło Katy. Prasa donosi, że za wszystkim stoi Leonardo DiCaprio.

Katy Perry jest wściekła na Leonardo DiCaprio

Orlando Bloom, spotykający się z legendarnym playboyem Leonardo DiCaprio na wartym miliony ślubie redaktora Vogue, Edwarda Enninfula, jest koszmarem dla Katy Perry, która nawet nie marnowała czasu na pisanie ostrzeżenia do swojego kolegi z show-biznesu.

Katy nie ma złudzeń, że Orlando był kiedyś graczem z najwyższej półki, a spędzanie czasu z Leo w innym kraju bez partnerów jest receptą na katastrofę – zwłaszcza wiedząc to, że Orlando zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wylądować w jednym filmie z DiCaprio – mówi wtajemniczony w gwiazdorską imprezę informator Woman’s Day.

Zebrali się w Longleat House w Wielkiej Brytanii sami sławni ludzie, w tym Kate Moss, Naomi Campbell, Rihanna, Idris Elba i Victoria Beckham. Na szczęście Katy ma numer Leo, który zdobyła podczas ich działalności na rzecz klimatu i wysłała mu surowe nakazy, by nie sprowadzać jej partnera na manowce.


Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Orlando Bloom i Katy Perry - Otwarcie muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej

Orlando Bloom i Katy Perry - Otwarcie muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej

Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Komentarze

  • Gość pisze:

    Tak, tak, na pewno tak było.

  • Gość pisze:

    Jeżeli kobietę denerwuje to, że jej partner spędza dużo czasu z drugim mężczyzną, to niekoniecznie chodzi o to, że ona się boi, że tamten facet doprowadzi jej chłopaka do skoku w bok z inną kobietą. W końcu mamy tu dwóch przystojnych panów, a Orlando podobno zrobi wszystko, żeby zagrać z Leo.

  • Gość pisze:

    Taki live nie idealnych związków nawet pradziadów i prababć wszystlo zabrali wszystko oddadzą możesz tupac nózkami ale przyjdzie wyźszy rangą i niestety no tylko że nie ma nikogo wyzszego juź czymkolwiek i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×