Szukaj

Katy Perry przed końcówką ciąży nie narzeka na nudę. Z Orlando Bloomem zabrali się za pokój córki

Koronawirus pokrzyżował ślubne plany Katy Perry i Orlando Blooma. Czas kwarantanny stał się też dla nich oczekiwaniem na dzień narodzin córki. Jak gwiazdy przygotowują się do tego ważnego dnia?
Katty perry

Katty perry

Katy Perry i Orlando Bloom już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie cichną również spekulacje i domysły na temat ich ślubu. 35-letnia gwiazda popu wiadomość o ciąży przekazała w bardzo oryginalny sposób. Piosenkarka pochwaliła się swoim zaokrąglonym  brzuszkiem w teledysku do piosenki Never Worm White. Jego fragment, zamieściła na swoim Instagramie. W komentarzach spadł na nią grad gratulacji od internautów.

Katy Perry: płeć dziecka

Spekulacje na temat płci dziecka były głównym tematem ostatniego miesiąca na wszystkich zagranicznych portalach plotkarskich. Pierwsze podejrzenia pojawiły się po show, jaki zrobiła na Finale Mistrzostw Kobiecego Krykieta. Kreacja gwiazdy w Melbourne wywołała niemałe zamieszanie. Wystąpiła w stroju różowej landrynki, a jak wiadomo, ten kolor utożsamiany jest z małymi dziewczynkami. Kary Perry postanowiła oficjalnie zakończyć wszelkie domysły i poinformowała w social mediach, że już niebawem urodzi córkę. Po raz kolejny Instagram okazał się idealnym miejscem, by ogłosić światu tę wspaniałą nowinę. Orlando Bloom z twarzą wymazaną różowym kremem wygląda na niezwykle szczęśliwego.

View this post on Instagram

???? it’s a girl ????

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Katy Perry i Orlando Bloom: jak przygotowują się na narodziny córki

Koronawirus zatrzymał piosenkarkę w domu. Mimo zaawansowanej ciąży Katy świetnie się czuje i z entuzjazmem wypełnia swoje obowiązki. Osoba z otoczenia pary zdradziła amerykańskiemu portalowi ET, jak zakochani przygotowują się na powitanie swojej córeczki. Para planuje wolny czas poświęcić na zaaranżowanie wnętrza pokoju swojej pociechy.

Para koncentruje się na przygotowaniu domu dla córki, a podczas kwarantanny było to przyjemne zajęcie. Poświęci ten czas w domu na zaplanowanie pokoju dla dziecka.

Kwarantanna spowodowana pandemią dała gwiazdom, a zwłaszcza przyszłej mamie czas na to, aby zwolnić i końcówkę ciąży poświęcić na zasłużony odpoczynek.

Przebywanie w kwarantannie jest dobre dla Katy, która zawsze ma napięty harmonogram, ponieważ spowalnia ją i może odpocząć w razie potrzeby.

Perry i Bloom cały swój czas poświęcają na przygotowania do narodzin dziewczynki. Jak podaje znajomy gwiazd, cała ich uwaga skupia się teraz na dziecku.

Ta pandemia zmieniła wszystko i na pierwszym miejscu postawiła zdrowie dziecka. Katy i Orlando nie mogą się doczekać, aby powitać swoją radość na świecie, cieszą się również, że mogą ten czas spędzić razem.

Portal ET donosi również, że ze względu na pandemię koronawirusa Katy Perry i Orlando Bloom przełożyli swój ślub, który miał się odbyć tego lata w Japonii.


Katy Perry i Orlando Bloom – ślub Ellie Goulding

Katy Perry i Orlando Bloom – ślub Ellie Goulding

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczeni

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczeni

Katy Perry i Orlando Bloom 2018

Katy Perry i Orlando Bloom 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×