Szukaj

Sukienka Katy Perry z Grammy 2019 rozbroiła internautów. Ten mem to najlepsze co dzisiaj zobaczycie

Katy Perry Grammy 2019 mem

Katy Perry Grammy 2019 mem

Katy Perry jako wałek malarski

Katy Perry na rozdaniu nagród Grammy 2019 miała na sobie różową kreację przypominającą wałek malarski – tak przynajmniej uznali internauci, którzy stworzyli genialnego mema. Sama artystka po gali ma z tego faktu wielki ubaw.

Katy Perry sprzedała siedemnaście milionów albumów studyjnych na całym świecie, a także ponad osiemdziesiąt milionów singli. W latach 2009-2015 była trzynastokrotnie nominowana do nagrody Grammy, przez muzyczną stację MTV ogłoszona artystką roku 2011, a przez magazyn Billboard uznana za kobietę roku 2012. Piosenkarka wydała siedem zapachów perfum sygnowanych własnym nazwiskiem, użyczyła nawet głosu Smerfetce w filmie Smerfy.

W 2015 roku Katy zaśpiewała podczas mega popularnego w Stanach Zjednoczonych Super Bowl. Wówczas jej występ obejrzało ponad sto osiemnaście milionów widzów, co czyni ją najchętniej oglądaną gwiazdą w historii amerykańskiej telewizji. Nic zatem dziwnego, że Katy Perry pojawiła się na ostatniej gali rozdania nagród Grammy. Tym razem artystka nie otrzymała żadnej nagrody, jednak zaszalała z kreacją. Katy miała na sobie różową sukienkę. Atłasowa góra odsłaniała jej dekolt oraz ramiona, natomiast dół jej kreacji składał się z małych falbanek, które wyglądały jak gąbka.

Internauci porównali sukienkę Katy Perry do wałka malarskiego. Sama Katy była tym bardzo rozbawiona, wkleiła bowiem na swój profil foto zaczerpnięte z internetu.

Naszym zdaniem, to zdecydowanie najlepszy mem jaki pojawił się w internecie po tegorocznej gali Grammy.

W tej kreacji Ariana Grande miała zawojować Grammy 2019! Galę zbojkotowała, ale mamy zdjęcia jej sukni!

Ta scena z Grammy 2019 przejdzie do historii! Michelle Obama z J.Lo i Lady Gagą zrobiły coś kapitalnego! Polały się łzy [WIDEO]

Plejada gwiazd na Grammy 2019 w luksusowych kreacjach: Jennifer Lopez, Lady Gaga, Katy Perry, Miley Cyrus [DUŻO ZDJĘĆ]


Katy Perry jak wałek malarski

Katy Perry jak wałek malarski

Katy Perry jak wałek malarski

Katy Perry jak wałek malarski

Grammy 2019: Katy Perry

Grammy 2019: Katy Perry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×