Szukaj

Katy Perry w wychowywaniu córki może liczyć na wyjątkową pomoc. Wcale nie chodzi o Orlando Blooma

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry niedawno została mamą. Powitała na świecie córkę, Daisy Dove Bloom. Piosenkarka w wychowywaniu dziecka może liczyć na wyjątkową pomoc. O kim mowa?

Katy Perry początkowo ukrywała krągłości. O tym, że jest w ciąży poinformowała w marcu. Od tego momentu chętnie publikowała nowe zdjęcia brzuszka, a internauci mogli obserwować jak się zmienia. Córka piosenkarki i Orlando Blooma przyszła na świat pod koniec sierpnia. Dumni rodzice tym faktem podzieli się w social mediach zdradzając, że Daisy Dove jest już z nimi.

Chociaż Perry skupia się na macierzyństwie, nie zapomina o swoich fanach. Gdy kilka dni temu wystartowała gala MTV VMA, gwiazda dodała odważne zdjęcie. Pokazała, jak wygląda jej brzuch zaledwie pięć dni po porodzie. Widać, że Katy z niesamowitym dystansem podchodzi do tego, jak aktualnie się prezentuje.

Kto pomaga Katy Perry w wychowywaniu dziecka?

Katy, zamiast na wyglądzie, skupia się na macierzyństwie. Jak informuje Hollywoodlife, doskonale się w nim odnajduje. Ma w tej kwestii doświadczenie. Chociaż została mamą po raz pierwszy, już od początku kwarantanny otacza się dziećmi:

Oprócz spędzania mnóstwa czasu z synem Orlanda Blooma, Flynnem, w czasie kwarantanny spędzała mnóstwo czasu z siostrą, bratem, a także ich dziećmi. Jej siostra Angela Hudson ma dwójkę dzieci, jej brat, David rocznego synka — mówi portalowi osoba z otoczenia małżonków.

Osoba z otoczenia piosenkarki dodaje, że to właśnie siostra podzieliła się z Katy mnóstwem sprawdzonych rad:

Odkąd ma Daisy, ma wokół siebie bardzo duże wsparcie. Oczywiście nie tylko Orlando był przy niej, ale także jej siostra była niesamowita i podzieliła się z Katy mnóstwem rad.

Warto wspomnieć, że chociaż Katy i Orlando doskonale odnajdują się w roli rodziców, nie spieszą się z legalizacją związku. Bliski znajomy małżonków zdradza, że postanowili przełożyć ślub. Chcą zorganizować piękną ceremonię i planują coś naprawdę wyjątkowego, a aktualna sytuacja na świecie nie sprzyja, by zrobić to w tym momencie.


Katy Perry kilka dni po ciąży

Katy Perry kilka dni po ciąży

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry w ciąży nagrała piosenkę dla córki

Katy Perry w ciąży nagrała piosenkę dla córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×