Katy Perry w halce pokazuje imponujące krągłości. Ciążowa sesja gwiazdy robi wrażenie

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry w ciążowej sesji nad strumykiem promuje nowy singiel. Pokazała zaokrąglony brzuszek i zaprosiła fanów na huczne party. W życiu gwiazdy dzieje się!

Rewolucja w życiu Katy Perry zaczęła się na początku marca, kiedy to z teledysku do utworu Never Worn White dowiedzieliśmy się, że piosenkarka i jej ukochany Orlando Bloom spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Już miesiąc później wielu zaczęło jej współczuć. Powód? Okazało się, że napięcia związane z ciążą wokalistki wywołały groźny kryzys w jej związku.

Gdy wszyscy trzymają kciuki, żeby para się dogadała, nagle w ostatnią niedzielę, kiedy Amerykanie obchodzili Dzień Matki (tradycyjnie jest to druga niedziela maja), Katy opublikowała na Instagramie niesamowite wideo ze swojego badania USG, ujawniając płeć dziecka.

Kiedy twoja nienarodzona córka pokazuje ci środkowy palec będąc jeszcze w łonie wiesz, że wpadłaś po uszy – napisała pod filmikiem piosenkarka.

Management Katy doskonale ma opanowaną sztukę podtrzymywania zainteresowania fanów i mediów na poziomie wrzącej lawy. Informacja, że to będzie córka, pojawiła się z okazji Dnia Matki, owszem, ale też na trzy dni przed premierą najnowszego singla Daisies, pierwszego utworu promującego najnowszy, piąty solowy album Katy Perry. Żaden z ostatnio wydanych utworów (Never Really Over, Small Talk, Harleys in Hawaii, czy Never Worn White) nie znajdzie się na krążku, którego premiera zaplanowana jest na wakacje.

Katy Perry w ciążowej sesji promuje singiel Daisies

Katy promuje swój nowy singiel, pozując w zmysłowej halce nad strumykiem. Jednocześnie zaprasza swoich fanów do wspólnego zoom party z okazji premiery nowej piosenki.

12 godzin do premiery #DAISIES! Strona z premierą jest już dostępna, link w moim bio – podpisała zdjęcia Katy.

Internauci są zachwyceni nowymi zdjęciami swojej ulubienicy. Często piszą, że wygląda kwitnąco, kobieco, a ciąża jej sprzyja.

Trzeba przyznać, że piosenkarka wygląda przeuroczo w tej bukolicznej scenografii. Pozostaje tylko odliczać kolejne godziny do premiery teledysku Katy i imprezy, jaką przygotowała dla fanów. Weźmiecie udział?


Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry w ciąży

Katy Perry w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×