Katy Perry jest w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek i zdradziła termin porodu

Katy Perry i Orlando Bloom

Katy Perry i Orlando Bloom

Katy Perry i Orlando Bloom należą do jednej z najgłośniejszych par w show-biznesie. Jak się okazuje, niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Związek Katy Perry i Orlando Blooma ma na swoim koncie wiele – między innymi rozstanie gwiazd. Para poznała się w 2016 roku i od razu się se sobą związała. Jednak nie na długo, gdyż już rok później oboje podjęli decyzję o zakończeniu związku. W oficjalnym oświadczeniu poinformowali, że pozostają nadal przyjaciółmi. Jednak Katy i Orlando nie pozostali długo samotni, bardzo szybko zrozumieli, że nie potrafią żyć bez siebie.

Katy Perry i Orlando Bloom wrócili do siebie

W 2018 roku para ogłosiła swój wielki powrót. Od tamtej pory zakochani regularnie pojawiają się na wspólnych zdjęciach w mediach społecznościowych. Niewiele ponad rok temu Katy Perry ogłosiła, że ukochany Orlando poprosił ją o rękę. Miało to miejsce w ubiegłoroczne Walentynki. Natomiast dzisiaj nad ranem wokalistka udostępniła kolejną informację, której nikt się nie spodziewał.

Katy Perry w ciąży

Wiadomość o ciąży Katy Perry była wielkim zaskoczeniem dla wszystkich, tym bardziej, że do tej pory ani piosenkarka, ani Orlando Bloom nie ujawniali informacji na ten temat. Jednak premierowy teledysk Never Worn White, który trafił do sieci 4h temu, nie pozostawia wątpliwości, że para wkrótce zostanie rodzicami po raz pierwszy. Ciążowy brzuszek jest już bardzo widoczny.

Katy Perry ciąża

Katy Perry w ciąży w teledysku

Wokalistka umieściła post na Instagramie, w którym pokazała fragment teledysku z ciążowym brzuszkiem. Napisała przy nim następujące słowa:

Powiedzmy, że to będzie lato pełne przygód.

Później potwierdziła informację o ciąży w relacji live na Instagramie. Z jej słów wynika, że do rozwiązania ciąży dojdzie najprawdopodobniej latem. Jak powiedziała Katy:

Tego lata wydarzy się wiele. Będę nie tylko rodzić dosłownie, ale także w przenośni. Nazwijmy to podwójnym cudem.

Jak wygląda Katy Perry w ciąży, możecie zobaczyć już na Youtube w jej nowym teledysku. Widać w nim przyszłą mamę ubraną w różową,  pastelową suknię, która uwydatnia jej brzuszek. Link zamieszczamy poniżej.

 


Katy Perry w ciąży

Katy Perry w ciąży

Katy Perry i Orlando Bloom w Wenecji

Katy Perry i Orlando Bloom w Wenecji

Katy Perry i Orlando Bloon na ślubie Ellie Goulding

Katy Perry i Orlando Bloon na ślubie Ellie Goulding

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×