Katy Perry przez Orlando Blooma chciała popełnić samobójstwo. Wyznanie ciężarnej gwiazdy zelektryzowało sieć

Katy Perry, Orlando Bloom

Katy Perry, Orlando Bloom

Katy Perry udzieliła niezwykle szczerego wywiadu. Gwiazda zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. Okazuje się, że przechodziła wielki kryzys zawodowy i uczuciowy. Z tego powodu miała myśli samobójcze.

Katy Perry od kilku lat związana jest z gwiazdą Hollywood – Orlando Bloomem. Na początku marca zaskoczyła swoich fanów informacją o ciąży, którą przekazała w bardzo oryginalny sposób. Mocno już zaokrąglony brzuszek pokazała w teledysku do piosenki Never Worm White. W komentarzach spadł na nią grad gratulacji.

Do czasu premiery teledysku piosenkarka bardzo skrzętnie ukrywała swoją ciążę przed fotoreporterami. Podczas każdego wyjścia z domu zakładała obszerne bluzy, które utrudniały paparazzi zrobienia zdjęć z widocznym brzuszkiem. Wszystko zmieniło się w chwili, w której ciąża przestała być wielką tajemnicą. Piosenkarka ujawnia już znacznie więcej szczegółów. Przyszli rodzice potwierdzili, że spodziewają się córeczki, a nawet pokazali zdjęcie USG swojego dziecka.

Wokalistka wygląda na niezwykle szczęśliwą, na każdym zdjęciu towarzyszy jej szeroki uśmiech. Przyszła mama z dumą prezentuje swoje sporych już rozmiarów krągłości, podkreślając je opiętymi kreacjami. Okazuje się jednak, że jeszcze niedawno przeżywała wielki kryzys, który mógł zakończyć się dla niej tragicznie.

Katy Perry chciała popełnić samobójstwo przez Orlando Blooma

Katy Perry i Orlando Bloom w 2017 roku na krótko się rozstali. W tym samym czasie kariera wokalistki nieco spowolniła, co dla niej było kolejnym ciosem. W wywiadzie udzielonym na antenie telewizji CNN opowiedziała o swoich myślach samobójczych.

Moja kariera była na trajektorii, gdzie ciągle szła w górę i w górę. W tamtym momencie miałam niewielką przerwę. Z zewnątrz nie było to nic wielkiego, jednak dla mnie to było sejsmiczne. Zerwałam z moim chłopakiem, który teraz jest przyszłym ojcem mojego dziecka. Później byłam podekscytowana, że nowa płyta zajdzie wysoko, jednak tak się nie stało, więc po prostu się rozbiłam. Wdzięczność jest prawdopodobnie tym, co uratowało mi życie. Gdybym jej nie odkryła, prawdopodobnie pogrążyłabym się we własnym smutku i po prostu skoczyła, ale znalazłam sposób, by być wdzięcznym. Nadzieja zawsze była dla mnie opcją z powodu mojej relacji z Bogiem, która była czymś większym ode mnie. Jeżeli jestem jedyną osobą, która kontroluje moje przeznaczenie, to muszę je zepchnąć na ziemię. Mam nadzieję, że stworzyło mnie coś większego ode mnie i to z jakiegoś powodu. Nie jestem jednorazowego użytku i każda stworzona osoba ma swój cel – wyznała Katy Perry.

Nikt nie spodziewał się takiego szczerego wyznania ze strony piosenkarki. Fani Katy nie mogą uwierzyć, że tryskająca energią i dobrym humorem gwiazda przechodziła tak ciężkie chwile. Na szczęście zażegnała już kryzys i naprawiła swoją relację z Orlando. Zakochani są zaręczeni i planują ślub, a już niebawem na świecie pojawi się ich córeczka.


Papież Franciszek powitał Katy Perry i Orlando Blooma

Papież Franciszek powitał Katy Perry i Orlando Blooma

Katy Perry i Orlando Bloom w Wenecji

Katy Perry i Orlando Bloom w Wenecji

Katy Perry i Orlando Bloom - zaręczeni

Katy Perry i Orlando Bloom - zaręczeni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×