Katy Perry pochwaliła się namiętnym pocałunkiem z Orlando Bloomem. My patrzymy na jej figurę. Jak zmieniła się po ciąży?

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry w najnowszym poście na Instagramie zaprezentowała w całej krasie swoją figurę. Jak zmieniło się jej ciało po ciąży? Jak wygląda gwiazda?

Katy Perry i Orlando Bloom są jedną z najpopularniejszych i niewątpliwie najpiękniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Oboje mają za sobą związki, które były szeroko komentowane w mediach na całym świecie. Wokalistka była żoną Russella Branda, a aktor przez wiele lat był związany z modelką Mirandą Kerr. Owocem ich związku jest urodzony w 2011 roku syn, Flynn.

Obecnie Katy Perry i Orlando Bloom tworzą szczęśliwą rodzinę patchworkową, w czym wspiera ich była żona aktora, Miranda Kerr. Modelka nie ogranicza nowej narzeczonej swojego eksmęża kontaktu z synem. Do tego Flynn, odwiedzając ojca, może budować więź z siostrzyczką, Daisy Dove.

Perry o tym, że po raz pierwszy zostanie mamą, poinformowała w nietuzinkowy sposób, bo w teledysku. Potem już nie ukrywała rosnących krągłości, a profile w social mediach zarówno jej, jak i Orlando, obfitowały w zabawne publikacje z ciążą w roli głównej. W końcu na świecie pojawiła się długo wyczekiwana córeczka i zrobiła rewolucje w życiu rodziców.

Rozumiem, dlaczego ludzie robią to od wieków i robią to wiele razy. To hit – powiedziała zachwycona córeczką Perry w jednym z wywiadów.

Wokalistka nieco odpoczęła od pracy, ale już od jakiegoś czasu ponownie zajmuje się swoimi projektami. Nie zaniedbuje oczywiście związku. Właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem z Orlando. Najwyraźniej relacja kwitnie.

Katy Perry i Orlando Bloom na pełnym namiętności zdjęciu

Katy prężnie prowadzi konto w social mediach, na którym pokazuje kulisy pracy, ale też fragmenty życia codziennego. Często trafiają tam kadry z Orlando, ale konsekwentnie nie chwali się zdjęciami z Daisy Dove. Córeczka gwiazdorskiej pary ma już ponad rok, a Perry jest w znakomitej formie. Właśnie zaprezentowała na Instagramie smukłą figurę i nowe zdjęcie z narzeczonym.

W niedzielę na Instagramie wokalistki pojawiła się seria zdjęć, a wśród nich kadr, na którym Katy i Orlando obdarzają się namiętnym pocałunkiem. Widać też, że gwiazda już wróciła do formy sprzed ciąży, bo w odważnych kreacjach wygląda zjawiskowo. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Namiętne zdjęcie Katy Perry i Orlando Blooma

Namiętne zdjęcie Katy Perry i Orlando Blooma

Katy Perry
Katy Perry

Katy Perry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×